Rozbój na stacji paliw. 23-latek groził podcięciem żył

rozbój suwałki

23-latka podejrzewanego o dokonanie rozboju zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna wszedł z nożem do jednej ze stacji paliw i groził podcięciem żył. Ukradł dwa batony, opakowanie prezerwatyw, dwie gumy do żucia i napój, a następnie uciekł.

- W niedzielę kwadrans przed godziną 21:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w jednej ze stacji paliw na terenie miasta mężczyzna z nożem grozi podcięciem żył. Pod wskazany adres pilnie wysłano policyjny patrol - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Na miejscu zdarzenia zgłaszający poinformował funkcjonariuszy, że na stację wszedł mężczyzna z nożem w dłoni, zabrał z półek dwa batony, opakowanie prezerwatyw, dwie gumy do żucia i napój, wykonując przy tym gest nożem, jakby chciał sobie podciąć żyły, a następnie uciekł.

- Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon miasta. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął uciekać. Po krótkim pościgu zatrzymali 23-latka. Młody człowiek był wyraźnie pobudzony i zachowywał się agresywnie. Mundurowi odnaleźli przy zatrzymanym skradzione w stacji paliw produkty oraz nóż - dodała asp. szt. Eliza Sawko.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale