perspektywa (uslugi ksiegowe)

18-latek okradł znajomą. Zabrał laptop, telefon i pieniądze

18-latka, podejrzewanego o kradzież sprzętu elektronicznego oraz pieniędzy, zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna odwiedził znajomą swojej dziewczyny w jej mieszkaniu, a potem ją okradł. Policjanci odzyskali już część utraconego mienia, a młodzieniec usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

W minioną środę dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży sprzętu elektronicznego oraz pieniędzy w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ w Suwałkach. W rozmowie z pokrzywdzoną mundurowi dowiedzieli się, że dzień wcześniej odwiedziło ją kilku znajomych, a kiedy obudziła się następnego dnia rano stwierdziła, że z jej

mieszkania zginął laptop, telefon komórkowy, powerbank oraz 100 złotych. Łączna wartość strat, jaką poniosła w wyniku tej kradzieży to prawie 1200 złotych. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu.

Już po kilku dniach od zawiadomienia ustalili oni i zatrzymali 18-latka, który jak się okazało, najpierw pił alkohol z pokrzywdzoną w jej mieszkaniu, a kiedy kobieta usnęła- okradł ją. Mundurowi odzyskali też część skradzionego mienia.

Wczoraj 18- latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie pod nazwą "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi: filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale