Broń maszynowa w skrytce pod sufitem

74 86231

Samodziałową broń palną ujawnili białostoccy i suwalscy kryminalni w domu mieszkańca gminy Raczki. Teraz 49-latkowi grozi od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Miejskiej w Suwałkach wkroczyli na posesję 49-letniego mieszkańca gminy Raczki podejrzewanego o nielegalne posiadanie broni palnej. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna w swoim domu najprawdopodobniej przechowuje maszynową broń palną. Podejrzenia mundurowych okazały się uzasadnione. W wyniku przeszukania domu, policjanci w skrytce pod sufitem odnaleźli samodziałową broń maszynową pozbawioną cech identyfikacyjnych. U mężczyzny zabezpieczono również dwie wiatrówki.

Zatrzymany przez policjantów 49-latni posiadacz tego arsenału usłyszał już zarzuty posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do nawet 8 lat. Teraz nad wyjaśnieniem okoliczności skąd pochodziła broń pracują funkcjonariusze z suwalskiej komendy. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale