Broń maszynowa w skrytce pod sufitem

74 86231

Samodziałową broń palną ujawnili białostoccy i suwalscy kryminalni w domu mieszkańca gminy Raczki. Teraz 49-latkowi grozi od 6 miesięcy do nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Miejskiej w Suwałkach wkroczyli na posesję 49-letniego mieszkańca gminy Raczki podejrzewanego o nielegalne posiadanie broni palnej. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna w swoim domu najprawdopodobniej przechowuje maszynową broń palną. Podejrzenia mundurowych okazały się uzasadnione. W wyniku przeszukania domu, policjanci w skrytce pod sufitem odnaleźli samodziałową broń maszynową pozbawioną cech identyfikacyjnych. U mężczyzny zabezpieczono również dwie wiatrówki.

Zatrzymany przez policjantów 49-latni posiadacz tego arsenału usłyszał już zarzuty posiadania broni palnej bez wymaganego zezwolenia, za co kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do nawet 8 lat. Teraz nad wyjaśnieniem okoliczności skąd pochodziła broń pracują funkcjonariusze z suwalskiej komendy. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale