Złodzieje akumulatorów zatrzymani

 118 86372

W poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży dziewięciu akumulatorów żelowych, dwóch przedłużaczy zwijanych oraz kompletu narzędzi wyposażenia osobistego elektryka w jednym z bloków w centrum miasta.

Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1600 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, którzy szybko ustalili, gdzie znajdują się skradzione przedmioty i odzyskali większość utraconego mienia. Także złodziejom nie pozwolono zbyt długo pozostać na wolności. Już po dwóch dniach od zawiadomienia zostali oni ustaleni i zatrzymani. Obaj mężczyźni byli dobrze znani suwalskim mundurowym ze swej wcześniejszej przestępczej działalności.

Wczoraj 29 i 30-latek usłyszeli zarzuty, do których przyznali się. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale