Złodzieje akumulatorów zatrzymani

 118 86372

W poniedziałek po godzinie 13:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży dziewięciu akumulatorów żelowych, dwóch przedłużaczy zwijanych oraz kompletu narzędzi wyposażenia osobistego elektryka w jednym z bloków w centrum miasta.

Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1600 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci, którzy szybko ustalili, gdzie znajdują się skradzione przedmioty i odzyskali większość utraconego mienia. Także złodziejom nie pozwolono zbyt długo pozostać na wolności. Już po dwóch dniach od zawiadomienia zostali oni ustaleni i zatrzymani. Obaj mężczyźni byli dobrze znani suwalskim mundurowym ze swej wcześniejszej przestępczej działalności.

Wczoraj 29 i 30-latek usłyszeli zarzuty, do których przyznali się. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale