51-latka posiadała 1400 paczek papierosów bez akcyzy

118 86601

Prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 51-letnia właścicielka mieszkania i kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego ustalili, że w mieszkaniu 51-letniej suwalczanki mogą znajdować się nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi nie pomylili się. Kiedy wczoraj po południu wkroczyli do mieszkania kobiety ujawnili tam i zabezpieczyli prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Gdyby zostały wprowadzone do obrotu Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby w ten sposób ponad 29 tysięcy złotych. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy 51-latka odpowie teraz przed sądem.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale