KEYS

51-latka posiadała 1400 paczek papierosów bez akcyzy

118 86601

Prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 51-letnia właścicielka mieszkania i kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego ustalili, że w mieszkaniu 51-letniej suwalczanki mogą znajdować się nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi nie pomylili się. Kiedy wczoraj po południu wkroczyli do mieszkania kobiety ujawnili tam i zabezpieczyli prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Gdyby zostały wprowadzone do obrotu Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby w ten sposób ponad 29 tysięcy złotych. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy 51-latka odpowie teraz przed sądem.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale