51-latka posiadała 1400 paczek papierosów bez akcyzy

118 86601

Prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 51-letnia właścicielka mieszkania i kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego ustalili, że w mieszkaniu 51-letniej suwalczanki mogą znajdować się nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi nie pomylili się. Kiedy wczoraj po południu wkroczyli do mieszkania kobiety ujawnili tam i zabezpieczyli prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Gdyby zostały wprowadzone do obrotu Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby w ten sposób ponad 29 tysięcy złotych. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy 51-latka odpowie teraz przed sądem.

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale