51-latka posiadała 1400 paczek papierosów bez akcyzy

118 86601

Prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. Teraz 51-letnia właścicielka mieszkania i kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego ustalili, że w mieszkaniu 51-letniej suwalczanki mogą znajdować się nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi nie pomylili się. Kiedy wczoraj po południu wkroczyli do mieszkania kobiety ujawnili tam i zabezpieczyli prawie 1400 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Gdyby zostały wprowadzone do obrotu Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby w ten sposób ponad 29 tysięcy złotych. Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy 51-latka odpowie teraz przed sądem.

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale