Zaatakował nożem ekspedientkę i ukradł... 2 bułeczki

policja noz

Ponad 3 lata więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał rozboju przy ulicy Północnej. Oskarżony wszedł do jednego ze sklepów, wyjął z kieszeni kurtki nóż, przyłożył go do klatki piersiowej ekspedientki, następnie uderzył ją i ukradł dwie bułeczki.

Do zdarzenia doszło w biały dzień pod koniec grudnia ubiegłego roku. Około godziny 14:00 Miroslavas D. w sklepie przy ulicy Północnej dokonał rozboju z użyciem noża na osobie sprzedawcy Eweliny O. - poinformował rzecznik suwalskiej prokuratury.

Mężczyzna wszedł do sklepu, z kieszeni kurtki wyjął nóż i trzymając go w dłoni w odległości kilkudziesięciu centymetrów od pokrzywdzonej skierował jego ostrze w kierunku i na wysokości klatki piersiowej pokrzywdzonej, następnie drugą ręką uderzył pokrzywdzoną w brzuch, po czym odepchnął pokrzywdzoną i z kosza na pieczywo zabrał dwie kajzerki i zbiegł ze sklepu.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym. Grozi mu kara minimum 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale