Zaatakował nożem ekspedientkę i ukradł... 2 bułeczki

policja noz

Ponad 3 lata więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał rozboju przy ulicy Północnej. Oskarżony wszedł do jednego ze sklepów, wyjął z kieszeni kurtki nóż, przyłożył go do klatki piersiowej ekspedientki, następnie uderzył ją i ukradł dwie bułeczki.

Do zdarzenia doszło w biały dzień pod koniec grudnia ubiegłego roku. Około godziny 14:00 Miroslavas D. w sklepie przy ulicy Północnej dokonał rozboju z użyciem noża na osobie sprzedawcy Eweliny O. - poinformował rzecznik suwalskiej prokuratury.

Mężczyzna wszedł do sklepu, z kieszeni kurtki wyjął nóż i trzymając go w dłoni w odległości kilkudziesięciu centymetrów od pokrzywdzonej skierował jego ostrze w kierunku i na wysokości klatki piersiowej pokrzywdzonej, następnie drugą ręką uderzył pokrzywdzoną w brzuch, po czym odepchnął pokrzywdzoną i z kosza na pieczywo zabrał dwie kajzerki i zbiegł ze sklepu.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym. Grozi mu kara minimum 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale