KEYS

Zaatakował nożem ekspedientkę i ukradł... 2 bułeczki

policja noz

Ponad 3 lata więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał rozboju przy ulicy Północnej. Oskarżony wszedł do jednego ze sklepów, wyjął z kieszeni kurtki nóż, przyłożył go do klatki piersiowej ekspedientki, następnie uderzył ją i ukradł dwie bułeczki.

Do zdarzenia doszło w biały dzień pod koniec grudnia ubiegłego roku. Około godziny 14:00 Miroslavas D. w sklepie przy ulicy Północnej dokonał rozboju z użyciem noża na osobie sprzedawcy Eweliny O. - poinformował rzecznik suwalskiej prokuratury.

Mężczyzna wszedł do sklepu, z kieszeni kurtki wyjął nóż i trzymając go w dłoni w odległości kilkudziesięciu centymetrów od pokrzywdzonej skierował jego ostrze w kierunku i na wysokości klatki piersiowej pokrzywdzonej, następnie drugą ręką uderzył pokrzywdzoną w brzuch, po czym odepchnął pokrzywdzoną i z kosza na pieczywo zabrał dwie kajzerki i zbiegł ze sklepu.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym. Grozi mu kara minimum 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale