Zaatakował nożem ekspedientkę i ukradł... 2 bułeczki

policja noz

Ponad 3 lata więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał rozboju przy ulicy Północnej. Oskarżony wszedł do jednego ze sklepów, wyjął z kieszeni kurtki nóż, przyłożył go do klatki piersiowej ekspedientki, następnie uderzył ją i ukradł dwie bułeczki.

Do zdarzenia doszło w biały dzień pod koniec grudnia ubiegłego roku. Około godziny 14:00 Miroslavas D. w sklepie przy ulicy Północnej dokonał rozboju z użyciem noża na osobie sprzedawcy Eweliny O. - poinformował rzecznik suwalskiej prokuratury.

Mężczyzna wszedł do sklepu, z kieszeni kurtki wyjął nóż i trzymając go w dłoni w odległości kilkudziesięciu centymetrów od pokrzywdzonej skierował jego ostrze w kierunku i na wysokości klatki piersiowej pokrzywdzonej, następnie drugą ręką uderzył pokrzywdzoną w brzuch, po czym odepchnął pokrzywdzoną i z kosza na pieczywo zabrał dwie kajzerki i zbiegł ze sklepu.

Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie śledczym. Grozi mu kara minimum 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale