Wnuczek nadal grasuje

oszustwa na wnuczka suwałki

Suwalscy policjanci odnotowali w środę trzy próby oszustw metodą na tzw. wnuczka i policjanta. Na szczęście cykliczne apele oraz akcje profilaktyczne przyniosły oczekiwane efekty i ofiary przestępców nie dały się oszukać. Policjanci jednak wciąż ostrzegają przed oszustami.

Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od trzech starszych mieszkanek Suwałk. Przestępcy, próbując wykorzystać zaufanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym rzekomym członkom rodziny liczyli, że kobiety uwierzą w ich fikcyjne historie dotyczące wypadków drogowych i przekażą im swoje oszczędności.

Całe szczęście tym razem tak się nie stało. Mieszkanki naszego miasta nie uwierzyły swoim rozmówcom i nie przekazały pieniędzy obcym osobom. O dziwnym telefonie postanowiły najpierw porozmawiać z bliskimi i powtwierdzić, czy faktycznie coś się stało członkowi rodziny, który rzekomo potrzebował pomocy. Później powiadomiły Policję. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale