Wnuczek nadal grasuje

oszustwa na wnuczka suwałki

Suwalscy policjanci odnotowali w środę trzy próby oszustw metodą na tzw. wnuczka i policjanta. Na szczęście cykliczne apele oraz akcje profilaktyczne przyniosły oczekiwane efekty i ofiary przestępców nie dały się oszukać. Policjanci jednak wciąż ostrzegają przed oszustami.

Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od trzech starszych mieszkanek Suwałk. Przestępcy, próbując wykorzystać zaufanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym rzekomym członkom rodziny liczyli, że kobiety uwierzą w ich fikcyjne historie dotyczące wypadków drogowych i przekażą im swoje oszczędności.

Całe szczęście tym razem tak się nie stało. Mieszkanki naszego miasta nie uwierzyły swoim rozmówcom i nie przekazały pieniędzy obcym osobom. O dziwnym telefonie postanowiły najpierw porozmawiać z bliskimi i powtwierdzić, czy faktycznie coś się stało członkowi rodziny, który rzekomo potrzebował pomocy. Później powiadomiły Policję. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale