Wnuczek nadal grasuje

oszustwa na wnuczka suwałki

Suwalscy policjanci odnotowali w środę trzy próby oszustw metodą na tzw. wnuczka i policjanta. Na szczęście cykliczne apele oraz akcje profilaktyczne przyniosły oczekiwane efekty i ofiary przestępców nie dały się oszukać. Policjanci jednak wciąż ostrzegają przed oszustami.

Oszuści próbowali wyłudzić pieniądze od trzech starszych mieszkanek Suwałk. Przestępcy, próbując wykorzystać zaufanie i chęć niesienia pomocy potrzebującym rzekomym członkom rodziny liczyli, że kobiety uwierzą w ich fikcyjne historie dotyczące wypadków drogowych i przekażą im swoje oszczędności.

Całe szczęście tym razem tak się nie stało. Mieszkanki naszego miasta nie uwierzyły swoim rozmówcom i nie przekazały pieniędzy obcym osobom. O dziwnym telefonie postanowiły najpierw porozmawiać z bliskimi i powtwierdzić, czy faktycznie coś się stało członkowi rodziny, który rzekomo potrzebował pomocy. Później powiadomiły Policję. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale