Pijana 41-latka wiozła dziecko i spowodowała kolizję

wypadek reja 2 promile jeleniewo

Wczoraj na ulicy Reja doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 41-letnią mieszkankę gminy Jeleniewo. Jak się okazało kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoziła 2-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30 na ulicy Reja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-latka kierująca skodą jadąc prawym pasem ruchu w kierunku północnym nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w tym samym kierunku renault.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca skodą zdecydowała się wsiąść za kierownicę auta mając 2 promile alkoholu w organizmie.

41-letnia mieszkanka gminy Jeleniewo przewoziła w samochodzie 2-letnie dziecko. Kobieta natychmiast straciła prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale