Pijana 41-latka wiozła dziecko i spowodowała kolizję

wypadek reja 2 promile jeleniewo

Wczoraj na ulicy Reja doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 41-letnią mieszkankę gminy Jeleniewo. Jak się okazało kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoziła 2-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30 na ulicy Reja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-latka kierująca skodą jadąc prawym pasem ruchu w kierunku północnym nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w tym samym kierunku renault.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca skodą zdecydowała się wsiąść za kierownicę auta mając 2 promile alkoholu w organizmie.

41-letnia mieszkanka gminy Jeleniewo przewoziła w samochodzie 2-letnie dziecko. Kobieta natychmiast straciła prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale