Pijana 41-latka wiozła dziecko i spowodowała kolizję

wypadek reja 2 promile jeleniewo

Wczoraj na ulicy Reja doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 41-letnią mieszkankę gminy Jeleniewo. Jak się okazało kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoziła 2-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30 na ulicy Reja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-latka kierująca skodą jadąc prawym pasem ruchu w kierunku północnym nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w tym samym kierunku renault.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca skodą zdecydowała się wsiąść za kierownicę auta mając 2 promile alkoholu w organizmie.

41-letnia mieszkanka gminy Jeleniewo przewoziła w samochodzie 2-letnie dziecko. Kobieta natychmiast straciła prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale