KEYS

Pijana 41-latka wiozła dziecko i spowodowała kolizję

wypadek reja 2 promile jeleniewo

Wczoraj na ulicy Reja doszło do kolizji drogowej spowodowanej przez 41-letnią mieszkankę gminy Jeleniewo. Jak się okazało kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoziła 2-letnie dziecko.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30 na ulicy Reja. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-latka kierująca skodą jadąc prawym pasem ruchu w kierunku północnym nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym w tym samym kierunku renault.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca skodą zdecydowała się wsiąść za kierownicę auta mając 2 promile alkoholu w organizmie.

41-letnia mieszkanka gminy Jeleniewo przewoziła w samochodzie 2-letnie dziecko. Kobieta natychmiast straciła prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale