Wyszedł do kolegi i długo nie wracał. 9-latka odnalazła policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 9-latka. Chłopiec wyszedł z domu do kolegi i do wieczora nie wrócił do domu. Zaniepokojona mama poinformowała o tym policję. Po niespełna godzinie od zawiadomienia jeden z patroli zauważył 9-latka idącego ulicą.

Wczoraj około 19:30 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony przez mieszkankę miasta, że jej 9-letni syn wyszedł około godziny 15:30 z domu do kolegi i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Kobieta znała jedynie imię kolegi.

Policjanci niezwłocznie ustalili rysopis zaginionego chłopca oraz jego kontakty rówieśnicze. Mundurowi wytypowali także miejsca, gdzie dziecko mogło przebywać. Informacja o zaginięciu 9-latka dotarła do wszystkich funkcjonariuszy, pełniących służbę. Ogłoszono też alarm dla części jednostki. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania.

Około godziny 20:20 mundurowi z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli dwóch chłopców, idących jedną z suwalskich ulic. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi zaginionego.

Po niespełna godzinie od zawiadomienia całego i zdrowego 9-latka policjanci przekazali pod opiekę mamy.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale