Wyszedł do kolegi i długo nie wracał. 9-latka odnalazła policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 9-latka. Chłopiec wyszedł z domu do kolegi i do wieczora nie wrócił do domu. Zaniepokojona mama poinformowała o tym policję. Po niespełna godzinie od zawiadomienia jeden z patroli zauważył 9-latka idącego ulicą.

Wczoraj około 19:30 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony przez mieszkankę miasta, że jej 9-letni syn wyszedł około godziny 15:30 z domu do kolegi i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Kobieta znała jedynie imię kolegi.

Policjanci niezwłocznie ustalili rysopis zaginionego chłopca oraz jego kontakty rówieśnicze. Mundurowi wytypowali także miejsca, gdzie dziecko mogło przebywać. Informacja o zaginięciu 9-latka dotarła do wszystkich funkcjonariuszy, pełniących służbę. Ogłoszono też alarm dla części jednostki. Rozpoczęły się intensywne poszukiwania.

Około godziny 20:20 mundurowi z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli dwóch chłopców, idących jedną z suwalskich ulic. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi zaginionego.

Po niespełna godzinie od zawiadomienia całego i zdrowego 9-latka policjanci przekazali pod opiekę mamy.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale