Warszawianin poszukiwany listem gończym zatrzymany w Suwałkach

policja2

Współpraca suwalskich i warszawskich policjantów zaowocowała zatrzymaniem 38-latka, poszukiwanego w związku z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej, działającej na terenie niemalże całej Europy. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej 38-latek z Warszawy poszukiwany był listem gończym od ponad miesiąca. Przestępcy działali na terenie kilku krajów europejskich. Zajmowali się organizowaniem obcokrajowcom nielegalnego przekraczania granicy. Aby uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwaniami 38-latka zajmowali się kryminalni z Warszawy. W sprawę włączyli się także policjanci z Suwałk. Intensywna praca funkcjonariuszy przyniosła efekty. Mundurowi ustalili, że warszawianin przyjedzie do Suwałk. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy polegającej miedzy innymi na skoordynowaniu wszystkich działań policjanci ustalili dokładny adres pod którym będzie przebywał poszukiwany.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany w Suwałkach i trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale