KEYS

Warszawianin poszukiwany listem gończym zatrzymany w Suwałkach

policja2

Współpraca suwalskich i warszawskich policjantów zaowocowała zatrzymaniem 38-latka, poszukiwanego w związku z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej, działającej na terenie niemalże całej Europy. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej 38-latek z Warszawy poszukiwany był listem gończym od ponad miesiąca. Przestępcy działali na terenie kilku krajów europejskich. Zajmowali się organizowaniem obcokrajowcom nielegalnego przekraczania granicy. Aby uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwaniami 38-latka zajmowali się kryminalni z Warszawy. W sprawę włączyli się także policjanci z Suwałk. Intensywna praca funkcjonariuszy przyniosła efekty. Mundurowi ustalili, że warszawianin przyjedzie do Suwałk. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy polegającej miedzy innymi na skoordynowaniu wszystkich działań policjanci ustalili dokładny adres pod którym będzie przebywał poszukiwany.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany w Suwałkach i trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale