Warszawianin poszukiwany listem gończym zatrzymany w Suwałkach

policja2

Współpraca suwalskich i warszawskich policjantów zaowocowała zatrzymaniem 38-latka, poszukiwanego w związku z udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej, działającej na terenie niemalże całej Europy. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej 38-latek z Warszawy poszukiwany był listem gończym od ponad miesiąca. Przestępcy działali na terenie kilku krajów europejskich. Zajmowali się organizowaniem obcokrajowcom nielegalnego przekraczania granicy. Aby uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwaniami 38-latka zajmowali się kryminalni z Warszawy. W sprawę włączyli się także policjanci z Suwałk. Intensywna praca funkcjonariuszy przyniosła efekty. Mundurowi ustalili, że warszawianin przyjedzie do Suwałk. Dzięki wspólnej pracy funkcjonariuszy polegającej miedzy innymi na skoordynowaniu wszystkich działań policjanci ustalili dokładny adres pod którym będzie przebywał poszukiwany.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany w Suwałkach i trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale