Podejrzani o pobicie 68-latka na ulicy E.Plater zatrzymani

P1190507

Suwalscy policjanci zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o rozbój na 68-latku. Teraz postępowaniem 14, 16 i 19-latka zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło 1 marca na ul. Emilii Plater. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że 68-letni mężczyzna został tam zaatakowany przez trzech chłopaków. Napastnicy uderzali swoją ofiarę w głowę, a następnie kopali po całym ciele. Potem zabrali pobitemu 68-latkowi telefon i uciekli.

W wyniku intensywnej pracy mundurowi już dwa dni później ustalili i zatrzymali podejrzanych o ten rozbój młodych mieszkańców miasta – 14, 16 i 19-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na skierowanie wniosku o zastosowanie wobec najstarszego z nich tymczasowego aresztu. W związku z tym w miniony piątek decyzją sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Natomiast 14-latka sąd rodzinny i nieletnich umieścił w ośrodku wychowawczym, a 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale