Podejrzani o pobicie 68-latka na ulicy E.Plater zatrzymani

P1190507

Suwalscy policjanci zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o rozbój na 68-latku. Teraz postępowaniem 14, 16 i 19-latka zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło 1 marca na ul. Emilii Plater. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że 68-letni mężczyzna został tam zaatakowany przez trzech chłopaków. Napastnicy uderzali swoją ofiarę w głowę, a następnie kopali po całym ciele. Potem zabrali pobitemu 68-latkowi telefon i uciekli.

W wyniku intensywnej pracy mundurowi już dwa dni później ustalili i zatrzymali podejrzanych o ten rozbój młodych mieszkańców miasta – 14, 16 i 19-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na skierowanie wniosku o zastosowanie wobec najstarszego z nich tymczasowego aresztu. W związku z tym w miniony piątek decyzją sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Natomiast 14-latka sąd rodzinny i nieletnich umieścił w ośrodku wychowawczym, a 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale