Podejrzani o pobicie 68-latka na ulicy E.Plater zatrzymani

P1190507

Suwalscy policjanci zatrzymali trzy młode osoby podejrzane o rozbój na 68-latku. Teraz postępowaniem 14, 16 i 19-latka zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło 1 marca na ul. Emilii Plater. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że 68-letni mężczyzna został tam zaatakowany przez trzech chłopaków. Napastnicy uderzali swoją ofiarę w głowę, a następnie kopali po całym ciele. Potem zabrali pobitemu 68-latkowi telefon i uciekli.

W wyniku intensywnej pracy mundurowi już dwa dni później ustalili i zatrzymali podejrzanych o ten rozbój młodych mieszkańców miasta – 14, 16 i 19-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na skierowanie wniosku o zastosowanie wobec najstarszego z nich tymczasowego aresztu. W związku z tym w miniony piątek decyzją sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Natomiast 14-latka sąd rodzinny i nieletnich umieścił w ośrodku wychowawczym, a 16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale