Suwalczanin okradł kibica z Sosnowca, z którym wcześniej pił alkohol

118 87489

Najpierw razem pili alkohol, później starszy okradł młodszego. Suwalscy policjanci już kilka goKidzin po zawiadomieniu zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione przedmioty. Wczoraj 59-latek usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

W minioną sobotę, w godzinach rannych suwalskich policjantów zaalarmował 31-latek z Sosnowca, który został okradziony przez dzień wcześniej poznanego suwalczanina. Jak się okazało mężczyźni razem byli na meczu piłki nożnej, a później w jednym z hotelowych pokoi, gdzie nocował kibic z Sosnowca - pili alkohol.

Kiedy 31-latek obudził się rano, stwierdził, że w pokoju nie ma nie tylko nowo poznanego kompana, ale też aparatu fotograficznego, portfela z pieniędzmi i dokumentami oraz telefonu komórkowego. Mężczyzna swoje straty oszacował na około 400 złotych. Niestety 31-latek nie wiedział jak nazywa się jego nowo poznany kolega, ani gdzie mieszka.

Już kilka godzin od zawiadomienia mundurowi namierzyli złodzieja. Kiedy zapukali do drzwi 59-latka był zaskoczony całą stuacją. W mieszkaniu suwalczanina policjanci ujawnili i zabezpieczyli skradzione przedmioty. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale