17-latek pobity w centrum miasta. Chłopak trafił do szpitala

policja10

Tak uderzył 17-latka, że upadł i stracił przytomność. Wszystko miało miejsce w biały dzień w centrum miasta. Już kolejnego dnia suwalscy policjanci ustalili 16-latka podejrzanego o pobicie. Teraz nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

W minioną środę, przed godziną 16:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o pobiciu 17-latka w centrum Suwałk. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do pokrzywdzonego podeszło dwóch młodych mężczyzn, z których jeden bez żadnej przyczyny uderzył go pięścią w twarz, w wyniku czego chłopak upadł na schody i stracił przytomność, a w konsekwencji z obrażeniami trafił do szpitala.

Informacja o wyglądzie sprawcy trafiła do wszystkich patroli. Policjanci rozpoczęli poszukiwania młodego człowieka. Wczoraj ustalili, że jest nim 16-letni mieszkaniec gminy Jeleniewo. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd rodzinny 

 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale