17-latek pobity w centrum miasta. Chłopak trafił do szpitala

policja10

Tak uderzył 17-latka, że upadł i stracił przytomność. Wszystko miało miejsce w biały dzień w centrum miasta. Już kolejnego dnia suwalscy policjanci ustalili 16-latka podejrzanego o pobicie. Teraz nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

W minioną środę, przed godziną 16:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o pobiciu 17-latka w centrum Suwałk. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do pokrzywdzonego podeszło dwóch młodych mężczyzn, z których jeden bez żadnej przyczyny uderzył go pięścią w twarz, w wyniku czego chłopak upadł na schody i stracił przytomność, a w konsekwencji z obrażeniami trafił do szpitala.

Informacja o wyglądzie sprawcy trafiła do wszystkich patroli. Policjanci rozpoczęli poszukiwania młodego człowieka. Wczoraj ustalili, że jest nim 16-letni mieszkaniec gminy Jeleniewo. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd rodzinny 

 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale