17-latek pobity w centrum miasta. Chłopak trafił do szpitala

policja10

Tak uderzył 17-latka, że upadł i stracił przytomność. Wszystko miało miejsce w biały dzień w centrum miasta. Już kolejnego dnia suwalscy policjanci ustalili 16-latka podejrzanego o pobicie. Teraz nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

W minioną środę, przed godziną 16:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o pobiciu 17-latka w centrum Suwałk. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do pokrzywdzonego podeszło dwóch młodych mężczyzn, z których jeden bez żadnej przyczyny uderzył go pięścią w twarz, w wyniku czego chłopak upadł na schody i stracił przytomność, a w konsekwencji z obrażeniami trafił do szpitala.

Informacja o wyglądzie sprawcy trafiła do wszystkich patroli. Policjanci rozpoczęli poszukiwania młodego człowieka. Wczoraj ustalili, że jest nim 16-letni mieszkaniec gminy Jeleniewo. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd rodzinny 

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale