17-latek pobity w centrum miasta. Chłopak trafił do szpitala

policja10

Tak uderzył 17-latka, że upadł i stracił przytomność. Wszystko miało miejsce w biały dzień w centrum miasta. Już kolejnego dnia suwalscy policjanci ustalili 16-latka podejrzanego o pobicie. Teraz nieletni odpowie przed sądem rodzinnym.

W minioną środę, przed godziną 16:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o pobiciu 17-latka w centrum Suwałk. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do pokrzywdzonego podeszło dwóch młodych mężczyzn, z których jeden bez żadnej przyczyny uderzył go pięścią w twarz, w wyniku czego chłopak upadł na schody i stracił przytomność, a w konsekwencji z obrażeniami trafił do szpitala.

Informacja o wyglądzie sprawcy trafiła do wszystkich patroli. Policjanci rozpoczęli poszukiwania młodego człowieka. Wczoraj ustalili, że jest nim 16-letni mieszkaniec gminy Jeleniewo. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd rodzinny 

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale