Handlowała na bazarze podróbkami markowych ubrań

policja22

Policjanci wraz z celnikami zatrzymali suwalczankę, która handlowała na bazarze odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego przerwali nielegalną działalność 48-latce z Suwałk, która handlowała odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska miejskiego. Podczas rutynowych działań na bazarze funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie 114 sztuk różnego rodzaju spodni, bluz oraz t-shirtów i czapek łudząco podobnych do oryginalnych produktów uznanych światowych marek.

W związku z wykrytym procederem 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności całego procederu. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale