Handlowała na bazarze podróbkami markowych ubrań

policja22

Policjanci wraz z celnikami zatrzymali suwalczankę, która handlowała na bazarze odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego przerwali nielegalną działalność 48-latce z Suwałk, która handlowała odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska miejskiego. Podczas rutynowych działań na bazarze funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie 114 sztuk różnego rodzaju spodni, bluz oraz t-shirtów i czapek łudząco podobnych do oryginalnych produktów uznanych światowych marek.

W związku z wykrytym procederem 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności całego procederu. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale