Handlowała na bazarze podróbkami markowych ubrań

policja22

Policjanci wraz z celnikami zatrzymali suwalczankę, która handlowała na bazarze odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego przerwali nielegalną działalność 48-latce z Suwałk, która handlowała odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska miejskiego. Podczas rutynowych działań na bazarze funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli łącznie 114 sztuk różnego rodzaju spodni, bluz oraz t-shirtów i czapek łudząco podobnych do oryginalnych produktów uznanych światowych marek.

W związku z wykrytym procederem 48-latka usłyszy zarzut wprowadzania do obrotu nielegalnych towarów. Zgodnie z Ustawą Prawo Własności Przemysłowej za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal wyjaśniają okoliczności całego procederu. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale