Przez rok znęcał się nad matką. Dusił, kopał i groził zabiciem

20140819 112056

Przez ponad rok znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Kamil Ż. wyzywał, wszczynał awantury domowe, bił i groził zabiciem. Suwalski sąd rejonowy zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do znęcania dochodziło głównie, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wszczynał on awantury domowe podczas których krzyczał, bił pokrzywdzoną po twarzy i plecach, wykręcał ręce, dusił, kopał, popychał oraz groził pozbawieniem życia. Na skutek dwukrotnego uderzenia kobietę w twarz, wybił jej dwa zęby.

Kamil Ż. znęcał się nad matką od ponad roku. W listopadzie ubiegłego roku prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji, a także nakazał opuścić mieszkanie i zabronił jakichkolwiek kontaktów z matką. Teraz sąd rejonowy postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 


foto: suwalki.sr.gov.pl

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale