Przez rok znęcał się nad matką. Dusił, kopał i groził zabiciem

20140819 112056

Przez ponad rok znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Kamil Ż. wyzywał, wszczynał awantury domowe, bił i groził zabiciem. Suwalski sąd rejonowy zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do znęcania dochodziło głównie, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wszczynał on awantury domowe podczas których krzyczał, bił pokrzywdzoną po twarzy i plecach, wykręcał ręce, dusił, kopał, popychał oraz groził pozbawieniem życia. Na skutek dwukrotnego uderzenia kobietę w twarz, wybił jej dwa zęby.

Kamil Ż. znęcał się nad matką od ponad roku. W listopadzie ubiegłego roku prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji, a także nakazał opuścić mieszkanie i zabronił jakichkolwiek kontaktów z matką. Teraz sąd rejonowy postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 


foto: suwalki.sr.gov.pl

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale