Przez rok znęcał się nad matką. Dusił, kopał i groził zabiciem

20140819 112056

Przez ponad rok znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Kamil Ż. wyzywał, wszczynał awantury domowe, bił i groził zabiciem. Suwalski sąd rejonowy zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do znęcania dochodziło głównie, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wszczynał on awantury domowe podczas których krzyczał, bił pokrzywdzoną po twarzy i plecach, wykręcał ręce, dusił, kopał, popychał oraz groził pozbawieniem życia. Na skutek dwukrotnego uderzenia kobietę w twarz, wybił jej dwa zęby.

Kamil Ż. znęcał się nad matką od ponad roku. W listopadzie ubiegłego roku prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji, a także nakazał opuścić mieszkanie i zabronił jakichkolwiek kontaktów z matką. Teraz sąd rejonowy postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 


foto: suwalki.sr.gov.pl

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale