Przez rok znęcał się nad matką. Dusił, kopał i groził zabiciem

20140819 112056

Przez ponad rok znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Kamil Ż. wyzywał, wszczynał awantury domowe, bił i groził zabiciem. Suwalski sąd rejonowy zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Do znęcania dochodziło głównie, kiedy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wszczynał on awantury domowe podczas których krzyczał, bił pokrzywdzoną po twarzy i plecach, wykręcał ręce, dusił, kopał, popychał oraz groził pozbawieniem życia. Na skutek dwukrotnego uderzenia kobietę w twarz, wybił jej dwa zęby.

Kamil Ż. znęcał się nad matką od ponad roku. W listopadzie ubiegłego roku prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji, a także nakazał opuścić mieszkanie i zabronił jakichkolwiek kontaktów z matką. Teraz sąd rejonowy postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 


foto: suwalki.sr.gov.pl

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale