KEYS

20-latka wypadła z okna na 7 piętrze. Próba samobójcza czy nieszczęśliwy wypadek? (zdjęcia)

1

20-latka wypadła z okna wieżowca przy ulicy Kowalskiego 12. Kobieta przeżyła i została zabrana do suwalskiego szpitala. Najprawdopodobniej była to próba samobójcza.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 19:00. Kobieta wypadła z okna klatki schodowej na 7 piętrze wieżowca przy ulicy Kowalskiego 12. Dwudziestolatka spadła na dach wejścia do klatki schodowej. Kobieta została zabrana do suwalskiego szpitala przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, nieszczęśliwy wypadek lub czy uczestniczyły w tym osoby trzecie.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci. 

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale