20-latka wypadła z okna na 7 piętrze. Próba samobójcza czy nieszczęśliwy wypadek? (zdjęcia)

1

20-latka wypadła z okna wieżowca przy ulicy Kowalskiego 12. Kobieta przeżyła i została zabrana do suwalskiego szpitala. Najprawdopodobniej była to próba samobójcza.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 19:00. Kobieta wypadła z okna klatki schodowej na 7 piętrze wieżowca przy ulicy Kowalskiego 12. Dwudziestolatka spadła na dach wejścia do klatki schodowej. Kobieta została zabrana do suwalskiego szpitala przez przybyłą na miejsce załogę pogotowia ratunkowego.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, nieszczęśliwy wypadek lub czy uczestniczyły w tym osoby trzecie.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci. 

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale