Podsumowanie świąt. 33 pijanych kierowców i 2 ofiary wypadków

policja10

W miniony wielkanocny weekend podlascy policjanci zatrzymali 33 nietrzeźwych kierowców. Na drogach województwa doszło w tym czasie do 5 wypadków, w których 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych.

Podczas minionego już tegorocznego wielkanocnego weekendu, od piątku do poniedziałku policjanci na drogach województwa odnotowali 5 wypadków. Na skutek tych zdarzeń 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Pierwsze z tragicznych zdarzeń miało miejsce w niedzielę około godziny 3.50 w pobliżu miejscowości Łubiane na drodze krajowej nr 61 w powiecie kolneńskim. Tam 29-kierujący fiatem seicento z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup, a następnie w betonową studzienkę. Mężczyzna zginął na miejscu. Druga ofiara śmiertelna to 28-letni motocyklista, który na łuku drogi zderzył się czołowo z osobową toyotą. To zdarzenie miało miejsce w gminie Rutki w powiecie zambrowskim. Oprócz 28-latka do szpitala trafił również jego 18-letni pasażer oraz 27-latka zza kierownicy toyoty. Kierujący motocyklem zmarł w szpitalu.

 

Ponadto przez cztery świąteczne dni podlascy policjanci zatrzymali 33 kierujących, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą w stanie nietrzeźwości. Tymi skrajnie nieodpowiedzialnymi uczestnikami ruchu zajmie się teraz sąd.

 

 źródło: KWP w Białymstoku

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale