KEYS

26-latek okradał kolegów z pracy. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia

Suwalscy policjanci zatrzymali 26-latka, który okradał swoich kolegów z pracy. Okazało się, że mężczyzna ma już podobne czyny na swoim koncie. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w miejscach pracy, gdzie zatrudniony był 26-latek dochodziło do kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych. W sumie ofiarami złodzieja padły trzy osoby. Wśród łupów sprawcy były portfele, różnego rodzaju dokumenty oraz pieniądze. Łączna wartość strat to blisko 1200 złotych.

Mężczyzna przyznał się w sumie do trzech przestępstw w dwóch zakładach pracy. Policjanci odzyskali część skradzionego łupu. Okazało się, że ma on już podobne czyny na swoim koncie. 26-latek usłyszał już zarzuty i dalej jego postępowaniem zajmie się sąd. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale