26-latek okradał kolegów z pracy. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia

Suwalscy policjanci zatrzymali 26-latka, który okradał swoich kolegów z pracy. Okazało się, że mężczyzna ma już podobne czyny na swoim koncie. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w miejscach pracy, gdzie zatrudniony był 26-latek dochodziło do kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych. W sumie ofiarami złodzieja padły trzy osoby. Wśród łupów sprawcy były portfele, różnego rodzaju dokumenty oraz pieniądze. Łączna wartość strat to blisko 1200 złotych.

Mężczyzna przyznał się w sumie do trzech przestępstw w dwóch zakładach pracy. Policjanci odzyskali część skradzionego łupu. Okazało się, że ma on już podobne czyny na swoim koncie. 26-latek usłyszał już zarzuty i dalej jego postępowaniem zajmie się sąd. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale