Suwalscy policjanci zatrzymali 26-latka, który okradał swoich kolegów z pracy. Okazało się, że mężczyzna ma już podobne czyny na swoim koncie. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w miejscach pracy, gdzie zatrudniony był 26-latek dochodziło do kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych. W sumie ofiarami złodzieja padły trzy osoby. Wśród łupów sprawcy były portfele, różnego rodzaju dokumenty oraz pieniądze. Łączna wartość strat to blisko 1200 złotych.

Mężczyzna przyznał się w sumie do trzech przestępstw w dwóch zakładach pracy. Policjanci odzyskali część skradzionego łupu. Okazało się, że ma on już podobne czyny na swoim koncie. 26-latek usłyszał już zarzuty i dalej jego postępowaniem zajmie się sąd. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.