26-latek okradał kolegów z pracy. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia

Suwalscy policjanci zatrzymali 26-latka, który okradał swoich kolegów z pracy. Okazało się, że mężczyzna ma już podobne czyny na swoim koncie. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że w miejscach pracy, gdzie zatrudniony był 26-latek dochodziło do kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych. W sumie ofiarami złodzieja padły trzy osoby. Wśród łupów sprawcy były portfele, różnego rodzaju dokumenty oraz pieniądze. Łączna wartość strat to blisko 1200 złotych.

Mężczyzna przyznał się w sumie do trzech przestępstw w dwóch zakładach pracy. Policjanci odzyskali część skradzionego łupu. Okazało się, że ma on już podobne czyny na swoim koncie. 26-latek usłyszał już zarzuty i dalej jego postępowaniem zajmie się sąd. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale