Wypadek na ulicy Reja. 60-latek trafił do szpitala (zdjęcia)

wypadek reja suwałki

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną wypadku na ulicy Reja. Jadący volkswagenem 44-latek zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy nissana. Szczegóły zdarzenia bada suwalska policja.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6:30 na ulicy Reja. Kierowca volkswagena, który jechał lewym pasem jezdni najprawdopodobniej nie zauważył w lusterku znajdującego się po prawej stronie nissana. W konsekwencji zajechał mu drogę i doszło do zderzenia.

60-letni kierowca nissana trafił do szpitala. W zależności od obrażeń jakie odniósł, będzie to zakwalifikowane jako wypadek lub kolizja. Od tego też będą zależały konsekwencje jakie poniesie kierujący volkswagenem.

11
foto: Adrian Milewski

13
foto: Adrian Milewski

1

1

1

1

1

1

1

1

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale