Wypadek na ulicy Reja. 60-latek trafił do szpitala (zdjęcia)

wypadek reja suwałki

Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu była przyczyną wypadku na ulicy Reja. Jadący volkswagenem 44-latek zajechał drogę prawidłowo jadącemu kierowcy nissana. Szczegóły zdarzenia bada suwalska policja.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 6:30 na ulicy Reja. Kierowca volkswagena, który jechał lewym pasem jezdni najprawdopodobniej nie zauważył w lusterku znajdującego się po prawej stronie nissana. W konsekwencji zajechał mu drogę i doszło do zderzenia.

60-letni kierowca nissana trafił do szpitala. W zależności od obrażeń jakie odniósł, będzie to zakwalifikowane jako wypadek lub kolizja. Od tego też będą zależały konsekwencje jakie poniesie kierujący volkswagenem.

11
foto: Adrian Milewski

13
foto: Adrian Milewski

1

1

1

1

1

1

1

1

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale