KEYS

Pożar zakładu stolarskiego. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej

Siedem zastępów państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru hali produkcyjnej w Zielonym Kamedulskim. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się ocalić budynek.

Wezwanie do pożaru zakładu stolarskiego w Zielonym Kamedulskim suwalscy strażacy otrzymali wczoraj o godzinie 15:26. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy państwowej oraz cztery ochotniczej straży pożarnej.

Obok pomieszczenia kotłowni hali produkcyjnej paliło się składowisko palet, drewna i trocin. Jak się okazało, pożar rozprzestrzenił się na więźbę dachową budynku.

Akcja gaśnicza trwała około 1,5 godziny. Niestety nie ustalono co było przyczyną pożaru. Straty oszacowano na około 10 tysięcy złotych. 

 

foto: OSP Płociczno

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale