Pożar zakładu stolarskiego. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej

Siedem zastępów państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru hali produkcyjnej w Zielonym Kamedulskim. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się ocalić budynek.

Wezwanie do pożaru zakładu stolarskiego w Zielonym Kamedulskim suwalscy strażacy otrzymali wczoraj o godzinie 15:26. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy państwowej oraz cztery ochotniczej straży pożarnej.

Obok pomieszczenia kotłowni hali produkcyjnej paliło się składowisko palet, drewna i trocin. Jak się okazało, pożar rozprzestrzenił się na więźbę dachową budynku.

Akcja gaśnicza trwała około 1,5 godziny. Niestety nie ustalono co było przyczyną pożaru. Straty oszacowano na około 10 tysięcy złotych. 

 

foto: OSP Płociczno

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale