Pożar zakładu stolarskiego. Z ogniem walczyło 7 zastępów straży pożarnej

Siedem zastępów państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru hali produkcyjnej w Zielonym Kamedulskim. Dzięki szybkiej interwencji strażaków udało się ocalić budynek.

Wezwanie do pożaru zakładu stolarskiego w Zielonym Kamedulskim suwalscy strażacy otrzymali wczoraj o godzinie 15:26. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy państwowej oraz cztery ochotniczej straży pożarnej.

Obok pomieszczenia kotłowni hali produkcyjnej paliło się składowisko palet, drewna i trocin. Jak się okazało, pożar rozprzestrzenił się na więźbę dachową budynku.

Akcja gaśnicza trwała około 1,5 godziny. Niestety nie ustalono co było przyczyną pożaru. Straty oszacowano na około 10 tysięcy złotych. 

 

foto: OSP Płociczno

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale