27-latek pobił kolegę i ukradł mu 300 złotych

Suwalscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Filipowa podejrzewanego o rozbój. Mężczyzna prawdopodobnie pobił znajomego i ukradł mu 300 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut rozboju, do którego się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

W minioną sobotę wieczorem dyżurny suwalskiej Policji uzyskał informację, że w centrum miasta czeka pobity i okradziony mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. W rozmowie ze zgłaszającym mundurowi wstępnie ustalili, że przed godziną 16.00 wspólnie ze znajomym przyjechał do Suwałk. Byli tam umówieni z dwiema dziewczynami, z którymi później w jednym z mieszkań pili alkohol.

Podczas spotkania doszło do awantury, w trakcie której 22-latek został pobity i okradziony przez o 5 lat starszego kolegę. W czasie zdarzenia z portfela ofiary zginęło 300 złotych. Funkcjonariusze od razu ustalili rysopis sprawcy i informacja o całym zdarzeniu została szybko przekazana patrolującym miasto policjantom. Już po kilkunastu minutach podejrzewany o ten rozbój 27-latek został zatrzymany.

Mieszkaniec Filipowa wczoraj usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara od 3 do nawet 12 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale