KEYS

27-latek pobił kolegę i ukradł mu 300 złotych

Suwalscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Filipowa podejrzewanego o rozbój. Mężczyzna prawdopodobnie pobił znajomego i ukradł mu 300 złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut rozboju, do którego się przyznał. Teraz zajmie się nim sąd.

W minioną sobotę wieczorem dyżurny suwalskiej Policji uzyskał informację, że w centrum miasta czeka pobity i okradziony mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. W rozmowie ze zgłaszającym mundurowi wstępnie ustalili, że przed godziną 16.00 wspólnie ze znajomym przyjechał do Suwałk. Byli tam umówieni z dwiema dziewczynami, z którymi później w jednym z mieszkań pili alkohol.

Podczas spotkania doszło do awantury, w trakcie której 22-latek został pobity i okradziony przez o 5 lat starszego kolegę. W czasie zdarzenia z portfela ofiary zginęło 300 złotych. Funkcjonariusze od razu ustalili rysopis sprawcy i informacja o całym zdarzeniu została szybko przekazana patrolującym miasto policjantom. Już po kilkunastu minutach podejrzewany o ten rozbój 27-latek został zatrzymany.

Mieszkaniec Filipowa wczoraj usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara od 3 do nawet 12 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale