Mając 3 promile wiózł kolegę motorem bez tablic rejestracyjnych

24-letni mieszkaniec gminy Puńsk będąc pod wpływem alkoholu przewoził motocyklem pijanego pasażera. Teraz ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

W poniedziałek około godziny 19.00 dzielnicowy patrolując teren gminy Puńsk zauważył w miejscowości Wojtokiemie motocykl marki Mińsk, którym podróżowało dwóch mężczyzn bez kasków ochronnych.  Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli funkcjonariusz stwierdził, że obaj mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało, że 24- letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast jego kolega tylko o 0,5 promila mniej.

W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że  mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Dodatkowo motocykl, którym poruszali się nie posiadał tablic rejestracyjnych i nie był dopuszczony do ruchu.

Teraz mężczyzna ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale