Mając 3 promile wiózł kolegę motorem bez tablic rejestracyjnych

24-letni mieszkaniec gminy Puńsk będąc pod wpływem alkoholu przewoził motocyklem pijanego pasażera. Teraz ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

W poniedziałek około godziny 19.00 dzielnicowy patrolując teren gminy Puńsk zauważył w miejscowości Wojtokiemie motocykl marki Mińsk, którym podróżowało dwóch mężczyzn bez kasków ochronnych.  Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli funkcjonariusz stwierdził, że obaj mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało, że 24- letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast jego kolega tylko o 0,5 promila mniej.

W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że  mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Dodatkowo motocykl, którym poruszali się nie posiadał tablic rejestracyjnych i nie był dopuszczony do ruchu.

Teraz mężczyzna ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale