Mając 3 promile wiózł kolegę motorem bez tablic rejestracyjnych

24-letni mieszkaniec gminy Puńsk będąc pod wpływem alkoholu przewoził motocyklem pijanego pasażera. Teraz ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

W poniedziałek około godziny 19.00 dzielnicowy patrolując teren gminy Puńsk zauważył w miejscowości Wojtokiemie motocykl marki Mińsk, którym podróżowało dwóch mężczyzn bez kasków ochronnych.  Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli funkcjonariusz stwierdził, że obaj mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało, że 24- letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast jego kolega tylko o 0,5 promila mniej.

W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że  mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Dodatkowo motocykl, którym poruszali się nie posiadał tablic rejestracyjnych i nie był dopuszczony do ruchu.

Teraz mężczyzna ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale