Mając 3 promile wiózł kolegę motorem bez tablic rejestracyjnych

24-letni mieszkaniec gminy Puńsk będąc pod wpływem alkoholu przewoził motocyklem pijanego pasażera. Teraz ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

W poniedziałek około godziny 19.00 dzielnicowy patrolując teren gminy Puńsk zauważył w miejscowości Wojtokiemie motocykl marki Mińsk, którym podróżowało dwóch mężczyzn bez kasków ochronnych.  Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli funkcjonariusz stwierdził, że obaj mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało, że 24- letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie, natomiast jego kolega tylko o 0,5 promila mniej.

W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że  mężczyzna posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Dodatkowo motocykl, którym poruszali się nie posiadał tablic rejestracyjnych i nie był dopuszczony do ruchu.

Teraz mężczyzna ze swego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale