Wypadek na ulicy Modrzewiowej. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

wypadek modrzewiowa suwałki

31-letni kierujący oplem doprowadził do zderzenia z bmw. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wczoraj około godziny 8:30 doszło do wypadku drogowego na ulicy Modrzewiowej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31-letni mężczyzna jadąc ulicą Modrzewiową wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo i zajechał drogę jadącej z naprzeciwka 30-latce kierującej bmw. W wyniku zderzenia kobieta trafiła do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 31-letniemu kierowcy opla zatrzymano prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

fot.: KMP Suwałki

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale