Wypadek na ulicy Modrzewiowej. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

wypadek modrzewiowa suwałki

31-letni kierujący oplem doprowadził do zderzenia z bmw. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wczoraj około godziny 8:30 doszło do wypadku drogowego na ulicy Modrzewiowej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31-letni mężczyzna jadąc ulicą Modrzewiową wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo i zajechał drogę jadącej z naprzeciwka 30-latce kierującej bmw. W wyniku zderzenia kobieta trafiła do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 31-letniemu kierowcy opla zatrzymano prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

fot.: KMP Suwałki

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale