Wypadek na ulicy Modrzewiowej. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

wypadek modrzewiowa suwałki

31-letni kierujący oplem doprowadził do zderzenia z bmw. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Wczoraj około godziny 8:30 doszło do wypadku drogowego na ulicy Modrzewiowej. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31-letni mężczyzna jadąc ulicą Modrzewiową wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo i zajechał drogę jadącej z naprzeciwka 30-latce kierującej bmw. W wyniku zderzenia kobieta trafiła do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 31-letniemu kierowcy opla zatrzymano prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

wypadek modrzewiowa suwałki

fot.: KMP Suwałki

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale