KEYS

Pijany 17-latek spowodował na ul.Wojska Polskiego kolizję i uciekł

17-letni mieszkaniec gminy Rutka Tartak, kierując osobówką, najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało, miał prawie promil alkoholu w organizmie i kierował bez uprawnień.

Do zderzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22:00 na ulicy Wojska Polskiego. Oficer dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej i uciekającym sprawcy. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca. Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji w gminie Rutka Tartak.

Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie. Nie posiadał także prawa jazdy. Teraz 17-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 10. Dodatkowo za brak uprawnień grozi mu grzywna. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale