Pijany 17-latek spowodował na ul.Wojska Polskiego kolizję i uciekł

17-letni mieszkaniec gminy Rutka Tartak, kierując osobówką, najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało, miał prawie promil alkoholu w organizmie i kierował bez uprawnień.

Do zderzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 22:00 na ulicy Wojska Polskiego. Oficer dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej i uciekającym sprawcy. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący audi najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca. Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji w gminie Rutka Tartak.

Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie. Nie posiadał także prawa jazdy. Teraz 17-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 10. Dodatkowo za brak uprawnień grozi mu grzywna. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale