Skopał kolegę i ukradł mu 300 złotych

Chciał pożyczyć od kolegi 50 złotych, a gdy ten odmówił powalił go na podłogę, kopał po całym ciele, a następnie zabrał z portfela 300 złotych. Łukaszowi B. za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Suwalska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko Łukaszowi B. Podajrzany 9 kwietnia w jednym z mieszkań w Suwałkach zażądał od Sebastina K. pożyczki w kwocie 50 złotych. Gdy ten odmówił, użył wobec niego przemocy doprowadzając do upadku. Następnie kopał go po całym ciele i zabrał z portfela Sebastiana K. 300 złotych – poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik suwalskiej prokuratury.

Wobec podejrzanego Łukasza B. zastosowano dozór policji, zobowiązując go do stawiennictwa raz w tygodniu w suwalskiej policji oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek kontaktów z pokrzywdzonym Sebastianem K., zwłaszcza przez osobiste spotykanie się, wysyłanie listów, kontaktowanie się telefoniczne do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Podejrzanemu Łukaszowi B. zakazano także opuszczania kraju. Obecnie trwają czynności w sprawie – dodał Ryszard Tomkiewicz. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale