Skopał kolegę i ukradł mu 300 złotych

Chciał pożyczyć od kolegi 50 złotych, a gdy ten odmówił powalił go na podłogę, kopał po całym ciele, a następnie zabrał z portfela 300 złotych. Łukaszowi B. za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Suwalska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko Łukaszowi B. Podajrzany 9 kwietnia w jednym z mieszkań w Suwałkach zażądał od Sebastina K. pożyczki w kwocie 50 złotych. Gdy ten odmówił, użył wobec niego przemocy doprowadzając do upadku. Następnie kopał go po całym ciele i zabrał z portfela Sebastiana K. 300 złotych – poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik suwalskiej prokuratury.

Wobec podejrzanego Łukasza B. zastosowano dozór policji, zobowiązując go do stawiennictwa raz w tygodniu w suwalskiej policji oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek kontaktów z pokrzywdzonym Sebastianem K., zwłaszcza przez osobiste spotykanie się, wysyłanie listów, kontaktowanie się telefoniczne do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Podejrzanemu Łukaszowi B. zakazano także opuszczania kraju. Obecnie trwają czynności w sprawie – dodał Ryszard Tomkiewicz. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale