Skopał kolegę i ukradł mu 300 złotych

Chciał pożyczyć od kolegi 50 złotych, a gdy ten odmówił powalił go na podłogę, kopał po całym ciele, a następnie zabrał z portfela 300 złotych. Łukaszowi B. za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Suwalska prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko Łukaszowi B. Podajrzany 9 kwietnia w jednym z mieszkań w Suwałkach zażądał od Sebastina K. pożyczki w kwocie 50 złotych. Gdy ten odmówił, użył wobec niego przemocy doprowadzając do upadku. Następnie kopał go po całym ciele i zabrał z portfela Sebastiana K. 300 złotych – poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik suwalskiej prokuratury.

Wobec podejrzanego Łukasza B. zastosowano dozór policji, zobowiązując go do stawiennictwa raz w tygodniu w suwalskiej policji oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek kontaktów z pokrzywdzonym Sebastianem K., zwłaszcza przez osobiste spotykanie się, wysyłanie listów, kontaktowanie się telefoniczne do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Podejrzanemu Łukaszowi B. zakazano także opuszczania kraju. Obecnie trwają czynności w sprawie – dodał Ryszard Tomkiewicz. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale