KEYS

Dachowanie skody. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia (zdjęcia)

dachowanie zaboryszki wypadek

Kierowca dachował i uciekł z miejsca zdarzenia. Suwalscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji oraz ustalają kto prowadził samochód.

Wczoraj około godziny 20:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Zaboryszki. Zgłaszający mężczyzna wskazał funkcjonariuszom pojazd, który znajdował się częściowo na jezdni. Skoda posiadała liczne deformacje na karoserii oraz wgniecenia na dachu wskazujące, że pojazd dachował.

Kierowca jechał drogą w kierunku Sejn. Prawdopodobnie za zakrętem wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną po czym dachował.

Teraz suwalska policja wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustala kto prowadził auto.  

zaboryszki dachowanie2

zaboryszki dachowanie3

Fot.: OSP Kaletnik

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale