Dachowanie skody. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia (zdjęcia)

dachowanie zaboryszki wypadek

Kierowca dachował i uciekł z miejsca zdarzenia. Suwalscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji oraz ustalają kto prowadził samochód.

Wczoraj około godziny 20:00 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Zaboryszki. Zgłaszający mężczyzna wskazał funkcjonariuszom pojazd, który znajdował się częściowo na jezdni. Skoda posiadała liczne deformacje na karoserii oraz wgniecenia na dachu wskazujące, że pojazd dachował.

Kierowca jechał drogą w kierunku Sejn. Prawdopodobnie za zakrętem wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną po czym dachował.

Teraz suwalska policja wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustala kto prowadził auto.  

zaboryszki dachowanie2

zaboryszki dachowanie3

Fot.: OSP Kaletnik

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale