KEYS

Tragiczny wypadek na ul.Bakałarzewskiej. Nie żyje 50-latek (zdjęcia)

wypadek zginął 50-latek suwałki

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na ulicy Bakałarzewskiej. W wyniku zderzenia zginął 50-letni mężczyzna, a jadąca z nim kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 11:00 na ulicy Bakałarzewskiej. W okolicy przepompowni gazu kierowca fiata z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. 50-letni mieszkaniec gminy Bakałarzewo zginął na miejscu, a jadącą z nim kobietę w ciężkim stanie przetransportowano do suwalskiego szpitala.

Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.  

3f

fot.: KMP Suwałki

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale