Potrącenie rowerzysty na ul.Chopina. 36-latek trafił do szpitala

potrącenie rowerzysty chopina suwałki

36-letni rowerzysta został potrącony przez samochód na ulicy Chopina. Mężczyzna uderzył w tylne drzwi audi i przewrócił się na jezdnię. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało rowerzystę do szpitala.  

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Chopina.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca audi jadąc ulicą Chopina najprawdopodobniej nie zauważyła, że z jej lewej strony przez przejście dla pieszych przejeżdża rowerzysta - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji

36-latek uderzył w tylne drzwi pojazdu i przewrócił się na jezdnię. W wyniku zdarzenia rowerzysta trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 


foto: google maps

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale