KEYS

Potrącenie rowerzysty na ul.Chopina. 36-latek trafił do szpitala

potrącenie rowerzysty chopina suwałki

36-letni rowerzysta został potrącony przez samochód na ulicy Chopina. Mężczyzna uderzył w tylne drzwi audi i przewrócił się na jezdnię. Przybyłe na miejsce pogotowie zabrało rowerzystę do szpitala.  

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Chopina.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca audi jadąc ulicą Chopina najprawdopodobniej nie zauważyła, że z jej lewej strony przez przejście dla pieszych przejeżdża rowerzysta - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji

36-latek uderzył w tylne drzwi pojazdu i przewrócił się na jezdnię. W wyniku zdarzenia rowerzysta trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 


foto: google maps

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale