Kolejny napad na sklep. Tym razem łupem padło 1000 złotych

Do kolejnego napadu na sklep doszło w naszym mieście. Tym razem łupem napastnika padło 1000 złotych. Zatrzymany 28-latek usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak już informowaliśmy pod koniec kwietnia doszło do napadu na sklep w centrum Suwałk. 35-latek ukradł wtedy 400 złotych. Kilka dni temu na taki sam pomysł kradzieży zdecydował się 28-latek, który ukradł ze sklepu 1000 złotych.

- Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. W godzinach popołudniowych, do jednego ze sklepów na terenie miasta wtargnął młody mężczyzna. Sprawca wyrwał część kasy fiskalnej, a następnie szarpał się z ekspedientką, która próbowała nie dopuścić do kradzieży, znajdujących się w kasie pieniędzy. Napastnikowi udało się jednak zabrać ze sklepu około 1000 złotych i uciec z miejsca zdarzenia - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

- Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć 28-letni mieszkaniec Suwałk. Nie mylili się. W minioną środę zatrzymali podejrzanego, który wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do nich - dodała asp.szt. Eliza Sawko.

Dzisiaj 28-latek został doprowadzony do sądu, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi mu teraz do 10 lat wiezienia. 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale