Kolejny napad na sklep. Tym razem łupem padło 1000 złotych

Do kolejnego napadu na sklep doszło w naszym mieście. Tym razem łupem napastnika padło 1000 złotych. Zatrzymany 28-latek usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak już informowaliśmy pod koniec kwietnia doszło do napadu na sklep w centrum Suwałk. 35-latek ukradł wtedy 400 złotych. Kilka dni temu na taki sam pomysł kradzieży zdecydował się 28-latek, który ukradł ze sklepu 1000 złotych.

- Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia. W godzinach popołudniowych, do jednego ze sklepów na terenie miasta wtargnął młody mężczyzna. Sprawca wyrwał część kasy fiskalnej, a następnie szarpał się z ekspedientką, która próbowała nie dopuścić do kradzieży, znajdujących się w kasie pieniędzy. Napastnikowi udało się jednak zabrać ze sklepu około 1000 złotych i uciec z miejsca zdarzenia - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

- Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć 28-letni mieszkaniec Suwałk. Nie mylili się. W minioną środę zatrzymali podejrzanego, który wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do nich - dodała asp.szt. Eliza Sawko.

Dzisiaj 28-latek został doprowadzony do sądu, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi mu teraz do 10 lat wiezienia. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale