Kradli paliwo z lokomotywy. Wpadli podczas kolejnej próby

kradli paliwo z lokomotywy suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży paliwa z lokomotywy spalinowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W miniony piątek w nocy suwalscy policjanci patrolując miasto, zauważyli mężczyznę, który poruszał się po torowisku. – Po obserwacji i ustaleniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa z lokomotywy spalinowej. Okazało się, że sprawcy od marca do maja przy pomocy pompki ręcznej spuścili około 600 litrów oleju napędowego – poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Zatrzymani to 45 i 58-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnie usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 


fot.: archiwum

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale