Kradli paliwo z lokomotywy. Wpadli podczas kolejnej próby

kradli paliwo z lokomotywy suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży paliwa z lokomotywy spalinowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W miniony piątek w nocy suwalscy policjanci patrolując miasto, zauważyli mężczyznę, który poruszał się po torowisku. – Po obserwacji i ustaleniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa z lokomotywy spalinowej. Okazało się, że sprawcy od marca do maja przy pomocy pompki ręcznej spuścili około 600 litrów oleju napędowego – poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Zatrzymani to 45 i 58-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnie usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 


fot.: archiwum

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale