Kradli paliwo z lokomotywy. Wpadli podczas kolejnej próby

kradli paliwo z lokomotywy suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży paliwa z lokomotywy spalinowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W miniony piątek w nocy suwalscy policjanci patrolując miasto, zauważyli mężczyznę, który poruszał się po torowisku. – Po obserwacji i ustaleniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa z lokomotywy spalinowej. Okazało się, że sprawcy od marca do maja przy pomocy pompki ręcznej spuścili około 600 litrów oleju napędowego – poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Zatrzymani to 45 i 58-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnie usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 


fot.: archiwum

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale