KEYS

Kradli paliwo z lokomotywy. Wpadli podczas kolejnej próby

kradli paliwo z lokomotywy suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży paliwa z lokomotywy spalinowej. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a za swoje postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

W miniony piątek w nocy suwalscy policjanci patrolując miasto, zauważyli mężczyznę, który poruszał się po torowisku. – Po obserwacji i ustaleniach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa z lokomotywy spalinowej. Okazało się, że sprawcy od marca do maja przy pomocy pompki ręcznej spuścili około 600 litrów oleju napędowego – poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Zatrzymani to 45 i 58-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie, a następnie usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 


fot.: archiwum

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale