Okradał suwalskie sklepy. Łupem padały whisky, czekoladki, perfumy i drogi sprzęt

okradał suwalskie sklepy

Kradł whisky, perfumy czekoladki, sprzęt budowlany i elektroniczny. Prokuratura nadzoruje postępowanie karne przeciwko Damianowi W., który okradał suwalskie sklepy.

Swoją przestępczą działalność Damian W. prowadził w suwalskich marketach. Podczas kilku wizyt w Biedronce ukradł 10 butelek whisky „Ballantines” o wartości ponad 600 złotych oraz 18 czekolad „Merci” wartych ponad 240 złotych. Alkohol ukradł także w Stokrotce. Stamtąd wyniósł dwie litrowe whisky „Jack Daniels” o wartości 218 złotych.

Damian W. skusił się również na kosmetyki z Rosmanna. Ukradł tam dwie perfumy Puma oraz jedną Bruno Banani o łącznej wartości ponad 220 złotych. Kolejnego razu usiłował wynieść ze sklepu dwie wody toaletowe, ale na widok pracownika ochrony wyrzucił je z koszyka.

Łupem Damiana W. padł również sprzęt budowlany i elektroniczny. Z Media Expert ukradł słuchawki warte prawie 370 złotych. Natomiast ze sklepu Stobud wyniósł dwie wiertarko-wkrętarki warte ponad 700 złotych oraz młot udarowy za 425 złotych. Nie udało mu się jednak ukraść mieszarki elektrycznej, gdyż został zatrzymany przez pracowników ochrony.

Sąd Rejonowy w Suwałkach na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego Damiana W. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale