Okradał suwalskie sklepy. Łupem padały whisky, czekoladki, perfumy i drogi sprzęt

okradał suwalskie sklepy

Kradł whisky, perfumy czekoladki, sprzęt budowlany i elektroniczny. Prokuratura nadzoruje postępowanie karne przeciwko Damianowi W., który okradał suwalskie sklepy.

Swoją przestępczą działalność Damian W. prowadził w suwalskich marketach. Podczas kilku wizyt w Biedronce ukradł 10 butelek whisky „Ballantines” o wartości ponad 600 złotych oraz 18 czekolad „Merci” wartych ponad 240 złotych. Alkohol ukradł także w Stokrotce. Stamtąd wyniósł dwie litrowe whisky „Jack Daniels” o wartości 218 złotych.

Damian W. skusił się również na kosmetyki z Rosmanna. Ukradł tam dwie perfumy Puma oraz jedną Bruno Banani o łącznej wartości ponad 220 złotych. Kolejnego razu usiłował wynieść ze sklepu dwie wody toaletowe, ale na widok pracownika ochrony wyrzucił je z koszyka.

Łupem Damiana W. padł również sprzęt budowlany i elektroniczny. Z Media Expert ukradł słuchawki warte prawie 370 złotych. Natomiast ze sklepu Stobud wyniósł dwie wiertarko-wkrętarki warte ponad 700 złotych oraz młot udarowy za 425 złotych. Nie udało mu się jednak ukraść mieszarki elektrycznej, gdyż został zatrzymany przez pracowników ochrony.

Sąd Rejonowy w Suwałkach na wniosek prokuratora zastosował wobec podejrzanego Damiana W. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale