38-latek wiózł nielegalne papierosy. Został zatrzymany w Krzywem

krzywe nielegalne papierosy

12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów ujawnili funkcjonariusze straży granicznej w samochodzie 37-latka. Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta.

Wczoraj w Krzywem koło Suwałk funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali do kontroli BMW. W trakcie wykonywanych czynności służbowych okazało się, że 37-letni kierowca przewozi papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta. W sumie w samochodzie ujawniono 12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości blisko 160 tysięcy złotych.

Przeciwko 37-letniemu obywatelowi Polski wszczęto postępowanie karno-skarbowe. Za przemyt papierosów grozi mu wysoka grzywna. Jako dowód w sprawie zabezpieczono pojazd BMW X5 o wartości 35 tysięcy złotych. Nielegalny towar po wykonaniu niezbędnych czynności zostanie przekazany Służbie Celnej. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale