38-latek wiózł nielegalne papierosy. Został zatrzymany w Krzywem

krzywe nielegalne papierosy

12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów ujawnili funkcjonariusze straży granicznej w samochodzie 37-latka. Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta.

Wczoraj w Krzywem koło Suwałk funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali do kontroli BMW. W trakcie wykonywanych czynności służbowych okazało się, że 37-letni kierowca przewozi papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta. W sumie w samochodzie ujawniono 12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości blisko 160 tysięcy złotych.

Przeciwko 37-letniemu obywatelowi Polski wszczęto postępowanie karno-skarbowe. Za przemyt papierosów grozi mu wysoka grzywna. Jako dowód w sprawie zabezpieczono pojazd BMW X5 o wartości 35 tysięcy złotych. Nielegalny towar po wykonaniu niezbędnych czynności zostanie przekazany Służbie Celnej. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale