38-latek wiózł nielegalne papierosy. Został zatrzymany w Krzywem

krzywe nielegalne papierosy

12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów ujawnili funkcjonariusze straży granicznej w samochodzie 37-latka. Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta.

Wczoraj w Krzywem koło Suwałk funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali do kontroli BMW. W trakcie wykonywanych czynności służbowych okazało się, że 37-letni kierowca przewozi papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta. W sumie w samochodzie ujawniono 12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości blisko 160 tysięcy złotych.

Przeciwko 37-letniemu obywatelowi Polski wszczęto postępowanie karno-skarbowe. Za przemyt papierosów grozi mu wysoka grzywna. Jako dowód w sprawie zabezpieczono pojazd BMW X5 o wartości 35 tysięcy złotych. Nielegalny towar po wykonaniu niezbędnych czynności zostanie przekazany Służbie Celnej. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale