38-latek wiózł nielegalne papierosy. Został zatrzymany w Krzywem

krzywe nielegalne papierosy

12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów ujawnili funkcjonariusze straży granicznej w samochodzie 37-latka. Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta.

Wczoraj w Krzywem koło Suwałk funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali do kontroli BMW. W trakcie wykonywanych czynności służbowych okazało się, że 37-letni kierowca przewozi papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Kontrabanda znajdowała się w bagażniku i na tylnych siedzeniach auta. W sumie w samochodzie ujawniono 12 tysięcy paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości blisko 160 tysięcy złotych.

Przeciwko 37-letniemu obywatelowi Polski wszczęto postępowanie karno-skarbowe. Za przemyt papierosów grozi mu wysoka grzywna. Jako dowód w sprawie zabezpieczono pojazd BMW X5 o wartości 35 tysięcy złotych. Nielegalny towar po wykonaniu niezbędnych czynności zostanie przekazany Służbie Celnej. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale