Alarm bombowy w suwalskiej prokuraturze i sądach

alarm bombowy suwałki

Informacja o bombach, które mogą znajdować się w prokuraturze i sądach postawiła na nogi suwalskie służby. Ładunki miały wybuchnąć o godzinie 17:00. Jednak po przeszukaniu budynków okazało się, że alarm był fałszywy.

Wczoraj około godziny 15:00 Centralne Biuro Śledcze w Warszawie otrzymało anonimowy mail z informacją, że w budynku prokuratury i sądu znajdują się ładunki wybuchowe. Bomby miały wybuchnąć o godzinie 17:00. W wiadomości nie było jednak sprecyzowane w jakiej miejscowości, zarządzono więc przeszukanie wszystkich budynków tych instytucji w kraju.

O tym fakcie powiadomiono suwalskie służby. Policjanci z grupy rozpoznania minersko-saperskiego przeszukali budynki suwalskiej prokuratury oraz sądów. Żadnego ładunku wybuchowego jednak nie znaleźli. Tak też zakończyły się poszukiwania w całym kraju.

Teraz policja ustala sprawcę fałszywego alarmu. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale