KEYS

Alarm bombowy w suwalskiej prokuraturze i sądach

alarm bombowy suwałki

Informacja o bombach, które mogą znajdować się w prokuraturze i sądach postawiła na nogi suwalskie służby. Ładunki miały wybuchnąć o godzinie 17:00. Jednak po przeszukaniu budynków okazało się, że alarm był fałszywy.

Wczoraj około godziny 15:00 Centralne Biuro Śledcze w Warszawie otrzymało anonimowy mail z informacją, że w budynku prokuratury i sądu znajdują się ładunki wybuchowe. Bomby miały wybuchnąć o godzinie 17:00. W wiadomości nie było jednak sprecyzowane w jakiej miejscowości, zarządzono więc przeszukanie wszystkich budynków tych instytucji w kraju.

O tym fakcie powiadomiono suwalskie służby. Policjanci z grupy rozpoznania minersko-saperskiego przeszukali budynki suwalskiej prokuratury oraz sądów. Żadnego ładunku wybuchowego jednak nie znaleźli. Tak też zakończyły się poszukiwania w całym kraju.

Teraz policja ustala sprawcę fałszywego alarmu. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale