Alarm bombowy w suwalskiej prokuraturze i sądach

alarm bombowy suwałki

Informacja o bombach, które mogą znajdować się w prokuraturze i sądach postawiła na nogi suwalskie służby. Ładunki miały wybuchnąć o godzinie 17:00. Jednak po przeszukaniu budynków okazało się, że alarm był fałszywy.

Wczoraj około godziny 15:00 Centralne Biuro Śledcze w Warszawie otrzymało anonimowy mail z informacją, że w budynku prokuratury i sądu znajdują się ładunki wybuchowe. Bomby miały wybuchnąć o godzinie 17:00. W wiadomości nie było jednak sprecyzowane w jakiej miejscowości, zarządzono więc przeszukanie wszystkich budynków tych instytucji w kraju.

O tym fakcie powiadomiono suwalskie służby. Policjanci z grupy rozpoznania minersko-saperskiego przeszukali budynki suwalskiej prokuratury oraz sądów. Żadnego ładunku wybuchowego jednak nie znaleźli. Tak też zakończyły się poszukiwania w całym kraju.

Teraz policja ustala sprawcę fałszywego alarmu. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale