KEYS

Suwalska policja poszukuje zaginionego 48-latka

zaginiony suwałki

Suwalscy policjanci proszą o pomic w odnalezieniu Sławomira Moćkuna. Zaginięcie mężczyzny zgłosił syn. 48-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną pięć miesięcy temu.

Zaginiony to 48-letni Sławomir Moćkun. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Z relacji syna, który 17 kwietnia zgłosił zaginięcie wynika, że ojciec w 2014 roku wyjechał do Trójmiasta. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w listopadzie 2015 roku.

- Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu oraz ciemne blond włosy. Znakiem szczególnym jest tatuaż na klatce piersiowej w postaci napisu ozdobnego ,,KOCHAM CIĘ ELWIRO” - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wszystkie osoby mające kontakt z wymienioną osobą lub znające miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z komendą policji (tel. 087 564 15 44, telefon zaufania 087 564 12 60, alarmowy 997).  

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale