Suwalska policja poszukuje zaginionego 48-latka

zaginiony suwałki

Suwalscy policjanci proszą o pomic w odnalezieniu Sławomira Moćkuna. Zaginięcie mężczyzny zgłosił syn. 48-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną pięć miesięcy temu.

Zaginiony to 48-letni Sławomir Moćkun. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Z relacji syna, który 17 kwietnia zgłosił zaginięcie wynika, że ojciec w 2014 roku wyjechał do Trójmiasta. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w listopadzie 2015 roku.

- Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu oraz ciemne blond włosy. Znakiem szczególnym jest tatuaż na klatce piersiowej w postaci napisu ozdobnego ,,KOCHAM CIĘ ELWIRO” - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wszystkie osoby mające kontakt z wymienioną osobą lub znające miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z komendą policji (tel. 087 564 15 44, telefon zaufania 087 564 12 60, alarmowy 997).  

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale