Suwalska policja poszukuje zaginionego 48-latka

zaginiony suwałki

Suwalscy policjanci proszą o pomic w odnalezieniu Sławomira Moćkuna. Zaginięcie mężczyzny zgłosił syn. 48-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną pięć miesięcy temu.

Zaginiony to 48-letni Sławomir Moćkun. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Z relacji syna, który 17 kwietnia zgłosił zaginięcie wynika, że ojciec w 2014 roku wyjechał do Trójmiasta. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w listopadzie 2015 roku.

- Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu oraz ciemne blond włosy. Znakiem szczególnym jest tatuaż na klatce piersiowej w postaci napisu ozdobnego ,,KOCHAM CIĘ ELWIRO” - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wszystkie osoby mające kontakt z wymienioną osobą lub znające miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z komendą policji (tel. 087 564 15 44, telefon zaufania 087 564 12 60, alarmowy 997).  

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale