Suwalska policja poszukuje zaginionego 48-latka

zaginiony suwałki

Suwalscy policjanci proszą o pomic w odnalezieniu Sławomira Moćkuna. Zaginięcie mężczyzny zgłosił syn. 48-latek ostatni raz kontaktował się z rodziną pięć miesięcy temu.

Zaginiony to 48-letni Sławomir Moćkun. Mężczyzna nie ma stałego miejsca zamieszkania. Z relacji syna, który 17 kwietnia zgłosił zaginięcie wynika, że ojciec w 2014 roku wyjechał do Trójmiasta. Ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną w listopadzie 2015 roku.

- Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu oraz ciemne blond włosy. Znakiem szczególnym jest tatuaż na klatce piersiowej w postaci napisu ozdobnego ,,KOCHAM CIĘ ELWIRO” - poinformowała Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wszystkie osoby mające kontakt z wymienioną osobą lub znające miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z komendą policji (tel. 087 564 15 44, telefon zaufania 087 564 12 60, alarmowy 997).  

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale