Pijany 65-latek groził współlokatorowi nożem

groził nożem suwałki

Policjanci z zatrzymali 65-latka podejrzanego o grożenie współlokatorowi popełnieniem przestępstwa. Badanie alkomatem wykazało, że agresywny mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony wtorek, około godz. 17.00 dyżurny policji został powiadomiony o agresywnym mężczyźnie, który groził współlokatorowi użyciem noża.

- Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą. Podjeżdżając pod wskazany przez zawiadamiającego adres zauważyli dwóch mężczyzn, próbujących obezwładnić trzeciego. Policjanci od razu podjęli interwencję i już po chwili agresywny 65-latek był w ich rękach – poinformował Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji

- Okazało się, że mężczyzna w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. W rozmowie ze zgłaszającym policjanci ustalili, że nietrzeźwy współlokator wyganiał go z pokoju i od dwóch dni groził popełnieniem przestępstwa na jego szkodę. Poza tym we wtorek przed godziną 17:00 groził, że użyje wobec pokrzywdzonego noża, wymachując nim w jego kierunku – dodała Eliza Sawko

54-latkowi udało się uciec z mieszkania i powiadomić policję. Jego współlokator próbował zbiec z miejsca zdarzenia, ale w pobliżu bloku, gdzie mieszka został zatrzymany przez pokrzywdzonego i jego znajomego.

Nietrzeźwy mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale