Pijany 65-latek groził współlokatorowi nożem

groził nożem suwałki

Policjanci z zatrzymali 65-latka podejrzanego o grożenie współlokatorowi popełnieniem przestępstwa. Badanie alkomatem wykazało, że agresywny mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony wtorek, około godz. 17.00 dyżurny policji został powiadomiony o agresywnym mężczyźnie, który groził współlokatorowi użyciem noża.

- Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą. Podjeżdżając pod wskazany przez zawiadamiającego adres zauważyli dwóch mężczyzn, próbujących obezwładnić trzeciego. Policjanci od razu podjęli interwencję i już po chwili agresywny 65-latek był w ich rękach – poinformował Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji

- Okazało się, że mężczyzna w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. W rozmowie ze zgłaszającym policjanci ustalili, że nietrzeźwy współlokator wyganiał go z pokoju i od dwóch dni groził popełnieniem przestępstwa na jego szkodę. Poza tym we wtorek przed godziną 17:00 groził, że użyje wobec pokrzywdzonego noża, wymachując nim w jego kierunku – dodała Eliza Sawko

54-latkowi udało się uciec z mieszkania i powiadomić policję. Jego współlokator próbował zbiec z miejsca zdarzenia, ale w pobliżu bloku, gdzie mieszka został zatrzymany przez pokrzywdzonego i jego znajomego.

Nietrzeźwy mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale