Pijany 65-latek groził współlokatorowi nożem

groził nożem suwałki

Policjanci z zatrzymali 65-latka podejrzanego o grożenie współlokatorowi popełnieniem przestępstwa. Badanie alkomatem wykazało, że agresywny mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony wtorek, około godz. 17.00 dyżurny policji został powiadomiony o agresywnym mężczyźnie, który groził współlokatorowi użyciem noża.

- Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą. Podjeżdżając pod wskazany przez zawiadamiającego adres zauważyli dwóch mężczyzn, próbujących obezwładnić trzeciego. Policjanci od razu podjęli interwencję i już po chwili agresywny 65-latek był w ich rękach – poinformował Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji

- Okazało się, że mężczyzna w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. W rozmowie ze zgłaszającym policjanci ustalili, że nietrzeźwy współlokator wyganiał go z pokoju i od dwóch dni groził popełnieniem przestępstwa na jego szkodę. Poza tym we wtorek przed godziną 17:00 groził, że użyje wobec pokrzywdzonego noża, wymachując nim w jego kierunku – dodała Eliza Sawko

54-latkowi udało się uciec z mieszkania i powiadomić policję. Jego współlokator próbował zbiec z miejsca zdarzenia, ale w pobliżu bloku, gdzie mieszka został zatrzymany przez pokrzywdzonego i jego znajomego.

Nietrzeźwy mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale