Reklama:
cukrzyca suwałki

O tym jak ważne jest wykonywanie badań profilaktycznych przekonało się pięć osób, u których podczas obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w suwalskim aquaparku zdiagnozowano bardzo wysoki poziom cukru we krwi, który może świadczyć o cukrzycy.

cmentarz suwałki nocą

Uroczystość Wszystkich Świętych to jeden z nielicznych dni w roku, gdy cmentarze rozbłyskają tysiącem świateł ze zniczy postawionych na grobach. Zwłaszcza nocą cmentarze wyglądają pięknie.

cmentarz suwałki

Jutro większość suwalczan odwiedzi groby swoich bliskich. Aby dotrzeć na cmentarz, mieszkańcy muszką liczyć się z korkami, zmienioną organizacją ruchu oraz zamkniętymi ulicami. Warto więc na cmentarz udać się pieszo lub komunikacją miejską, która uruchomiła trzy dodatkowe linie.

macademian girl suwałki królowe second handów

Macademian Girl ponownie odwiedziła jeden z suwalskich sklepów z odzieżą używaną . Powodem jej przyjazdu były nagrania do programu telewizyjnego pt. „Królowe second-handów”.

gala ucznia zdolnego suwałki

Stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie w roku szkolnym 2016/2017 otrzymało 102 uczniów suwalskich szkół. Gratulacje otrzymali również ich rodzice. Odbyło się to w ramach realizacji programu „Zdolny Suwalczanin”.

wajda tabica suwałki

Odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Andrzejowi Wajdzie odbyło się wczoraj w Suwałkach. Tablica jest umieszczona na budynku przy ulicy Wojska Polskiego 27, w którym 6 marca 1926 roku na świat przyszedł reżyser.