perspektywa (uslugi ksiegowe)

PWiK szuka nowego prezesa

pwik suwałki

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

Stanowisko prezesa PWiK może objąć osoba, która posiada wyższe wykształcenie - preferowane techniczne, prawnicze lub ekonomiczne. Rada nadzorcza wymaga od kandydata co najmniej 3-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym oraz zna zagadnienia ekonomiczno-prawne i administracyjne związanych z działalnością przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego.

Dodatkowo spółka wymaga od kandydata opracowanie koncepcji fukncjonowania, zarządzania oraz rozwoju Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Kandydaci na stanowisko prezesa PWiK powinni do 8 września złożyć dokumenty w siedzibie firmy. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

Na sygnale


 Suwałki: O tym się mówi: