perspektywa (uslugi ksiegowe)

Uczniowie ponownie pokonali policjantów (zdjęcia)

Dziś w ramach „Dnia Dziecka z Mundurem” poraz siódmy drużyna policjantów rozegrała mecz piłki nożnej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9. Rozgrywki ponownie wygrała drużyna dzieci.

Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach  rozegrano VII ponadligowym turniej w piłkę nożną. Przed meczem policyjny wywiadowca przeszkolił kibiców w zasadach gry fair play i namawiał do wspólnego kibicowania.

Mecz rozegrała drużyna reprezentacji policji z komendantem Jackiem Tarnowskim na czele oraz drużyną uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Drużyna mundurowych została wzmocniona piłkarzem z suwalskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

– Jak co roku nie zabrakło chętnych do wspólnej zabawy. Zwyciężyła drużyna SP9, której puchar nadal będzie towarzyszył przez kolejny rok – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Na zakończenie wygrana drużyna otrzymała puchar z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach oraz Dyrektor SP nr 9 a wszyscy uczestnicy meczu pamiątkowe dyplomy. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: