Uczniowie ponownie pokonali policjantów (zdjęcia)

Dziś w ramach „Dnia Dziecka z Mundurem” poraz siódmy drużyna policjantów rozegrała mecz piłki nożnej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9. Rozgrywki ponownie wygrała drużyna dzieci.

Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach  rozegrano VII ponadligowym turniej w piłkę nożną. Przed meczem policyjny wywiadowca przeszkolił kibiców w zasadach gry fair play i namawiał do wspólnego kibicowania.

Mecz rozegrała drużyna reprezentacji policji z komendantem Jackiem Tarnowskim na czele oraz drużyną uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Drużyna mundurowych została wzmocniona piłkarzem z suwalskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

– Jak co roku nie zabrakło chętnych do wspólnej zabawy. Zwyciężyła drużyna SP9, której puchar nadal będzie towarzyszył przez kolejny rok – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Na zakończenie wygrana drużyna otrzymała puchar z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach oraz Dyrektor SP nr 9 a wszyscy uczestnicy meczu pamiątkowe dyplomy. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: