Uczniowie ponownie pokonali policjantów (zdjęcia)

Dziś w ramach „Dnia Dziecka z Mundurem” poraz siódmy drużyna policjantów rozegrała mecz piłki nożnej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9. Rozgrywki ponownie wygrała drużyna dzieci.

Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach  rozegrano VII ponadligowym turniej w piłkę nożną. Przed meczem policyjny wywiadowca przeszkolił kibiców w zasadach gry fair play i namawiał do wspólnego kibicowania.

Mecz rozegrała drużyna reprezentacji policji z komendantem Jackiem Tarnowskim na czele oraz drużyną uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Drużyna mundurowych została wzmocniona piłkarzem z suwalskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

– Jak co roku nie zabrakło chętnych do wspólnej zabawy. Zwyciężyła drużyna SP9, której puchar nadal będzie towarzyszył przez kolejny rok – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Na zakończenie wygrana drużyna otrzymała puchar z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach oraz Dyrektor SP nr 9 a wszyscy uczestnicy meczu pamiątkowe dyplomy. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: