Uczniowie ponownie pokonali policjantów (zdjęcia)

Dziś w ramach „Dnia Dziecka z Mundurem” poraz siódmy drużyna policjantów rozegrała mecz piłki nożnej z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9. Rozgrywki ponownie wygrała drużyna dzieci.

Dziś na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Suwałkach  rozegrano VII ponadligowym turniej w piłkę nożną. Przed meczem policyjny wywiadowca przeszkolił kibiców w zasadach gry fair play i namawiał do wspólnego kibicowania.

Mecz rozegrała drużyna reprezentacji policji z komendantem Jackiem Tarnowskim na czele oraz drużyną uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Drużyna mundurowych została wzmocniona piłkarzem z suwalskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

– Jak co roku nie zabrakło chętnych do wspólnej zabawy. Zwyciężyła drużyna SP9, której puchar nadal będzie towarzyszył przez kolejny rok – poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Na zakończenie wygrana drużyna otrzymała puchar z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach oraz Dyrektor SP nr 9 a wszyscy uczestnicy meczu pamiątkowe dyplomy. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: