Pływacy MUKS Olimpijczyk zdobyli 14 medali (zdjęcia)

MUKS Olimpijczyk suwałki

Jedenastu zawodników z MUKS „Olimpijczyk”, którzy wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-latków zdobyli w sumie 14 medali.

W zawodach, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca w suwalskim Aquaparku wzięło udział około 50 zawodników lat z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Suwałkach reprezentowało 11 pływaków, którzy zdobyli indywidualnie 12 medali w tym 7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe oraz 2 medale w sztafetach: 4×50 m stylem dowolnym – medal srebrny i 4×50 stylem zmiennym – krążek złoty.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców został Filip Kosiński z Suwałk. Najlepsza 12-letnia Suwalczanka Julia Gwaj zajęła 4 miejsce. 12-latkowie z MUKS Olimpijczyk w klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli drugie miejsce ulegając zawodnikom Juvenii Białystok. 

muks suwałki

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Biznes


suwalki-300-tysiecy-zlotych-zamiast-intermarche

300 tysięcy złotych zamiast Intermarche

300 tysięcy złotych wpłynęło na konto suwalskiego ratusza. To kara, jaką musiała zapłacić poznańska firma Krokus za niewybudowanie w wyznaczonym terminie sklepu sieci Intermarche przy ulicy Świerkowej.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: