Pływacy MUKS Olimpijczyk zdobyli 14 medali (zdjęcia)

MUKS Olimpijczyk suwałki

Jedenastu zawodników z MUKS „Olimpijczyk”, którzy wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-latków zdobyli w sumie 14 medali.

W zawodach, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca w suwalskim Aquaparku wzięło udział około 50 zawodników lat z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Suwałkach reprezentowało 11 pływaków, którzy zdobyli indywidualnie 12 medali w tym 7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe oraz 2 medale w sztafetach: 4×50 m stylem dowolnym – medal srebrny i 4×50 stylem zmiennym – krążek złoty.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców został Filip Kosiński z Suwałk. Najlepsza 12-letnia Suwalczanka Julia Gwaj zajęła 4 miejsce. 12-latkowie z MUKS Olimpijczyk w klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli drugie miejsce ulegając zawodnikom Juvenii Białystok. 

muks suwałki

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Biznes


suwalki-biznesowka-2017-kto-otrzyma-12-000-zlotych-na-zalozenie-firmy-wplynelo-czternascie-biznesplanow-mlodych-suwalczan

Kto otrzyma 12.000 złotych na założenie firmy? Suwalczanie...

Czternaście biznesplanów wpłynęło na tegoroczny konkurs „Biznesówki”. Komisja dokonała już wstępnej oceny zgłoszeń i wybrała sześć najciekawszych. Jakie pomysły na biznes mają młodzi suwalczanie?

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: