Pływacy MUKS Olimpijczyk zdobyli 14 medali (zdjęcia)

MUKS Olimpijczyk suwałki

Jedenastu zawodników z MUKS „Olimpijczyk”, którzy wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-latków zdobyli w sumie 14 medali.

W zawodach, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca w suwalskim Aquaparku wzięło udział około 50 zawodników lat z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Suwałkach reprezentowało 11 pływaków, którzy zdobyli indywidualnie 12 medali w tym 7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe oraz 2 medale w sztafetach: 4×50 m stylem dowolnym – medal srebrny i 4×50 stylem zmiennym – krążek złoty.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców został Filip Kosiński z Suwałk. Najlepsza 12-letnia Suwalczanka Julia Gwaj zajęła 4 miejsce. 12-latkowie z MUKS Olimpijczyk w klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli drugie miejsce ulegając zawodnikom Juvenii Białystok. 

muks suwałki

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: