Pływacy MUKS Olimpijczyk zdobyli 14 medali (zdjęcia)

MUKS Olimpijczyk suwałki

Jedenastu zawodników z MUKS „Olimpijczyk”, którzy wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-latków zdobyli w sumie 14 medali.

W zawodach, które odbyły się w dniach 10-11 czerwca w suwalskim Aquaparku wzięło udział około 50 zawodników lat z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk” w Suwałkach reprezentowało 11 pływaków, którzy zdobyli indywidualnie 12 medali w tym 7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe oraz 2 medale w sztafetach: 4×50 m stylem dowolnym – medal srebrny i 4×50 stylem zmiennym – krążek złoty.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii chłopców został Filip Kosiński z Suwałk. Najlepsza 12-letnia Suwalczanka Julia Gwaj zajęła 4 miejsce. 12-latkowie z MUKS Olimpijczyk w klasyfikacji drużynowej zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęli drugie miejsce ulegając zawodnikom Juvenii Białystok. 

muks suwałki

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Biznes


finska-firma-otworzyla-w-suwalkach-zaklad-produkcyjny-zdjecia

Fińska firma otworzyła w Suwałkach zakład produkcyjny...

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła się o kolejny zakład produkcyjny. Otworzyła go fińska firma Va Varuste, która jest jednym z największych skandynawskich producentów namiotów, plandek sportowych oraz tapicerki do łodzi motorowych.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: