Jutro rozpoczną się 70. Mistrzostwa Polski Juniorów. Wystartuje prawie 1000 zawodników

 Mistrzostwa Polski Juniorów suwałki

Do udziału w 70. Mistrzostwach Polski U20, które odbędą się w naszym mieście zgłosiło się około 200 klubów lekkoatletycznych, których reprezentować będzie prawie 1000 zawodników.

Największą gwiazdą mistrzostw Polski będzie Konrad Bukowiecki. 19-letni kulomiot Gwardii Szczytno przed kilkoma dniami zdobył w Bydgoszczy złoto mistrzostw Polski seniorów i pokonał dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Nie zabraknie również młodych sportowców, którzy zajmują wysokie pozycje w tabelach europejskich. Na starcie pojawią się m.in. płotkarz Dawid Żebrowski, szybkobiegacz Dawid Kapała oraz średniodystansowiec Mateusz Borkowski. Mistrzostwa potrwają do niedzieli.

Uroczyste otwarcie odbędzie się jutro o godzinie 17:00.

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: