Jutro rozpoczną się 70. Mistrzostwa Polski Juniorów. Wystartuje prawie 1000 zawodników

 Mistrzostwa Polski Juniorów suwałki

Do udziału w 70. Mistrzostwach Polski U20, które odbędą się w naszym mieście zgłosiło się około 200 klubów lekkoatletycznych, których reprezentować będzie prawie 1000 zawodników.

Największą gwiazdą mistrzostw Polski będzie Konrad Bukowiecki. 19-letni kulomiot Gwardii Szczytno przed kilkoma dniami zdobył w Bydgoszczy złoto mistrzostw Polski seniorów i pokonał dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Nie zabraknie również młodych sportowców, którzy zajmują wysokie pozycje w tabelach europejskich. Na starcie pojawią się m.in. płotkarz Dawid Żebrowski, szybkobiegacz Dawid Kapała oraz średniodystansowiec Mateusz Borkowski. Mistrzostwa potrwają do niedzieli.

Uroczyste otwarcie odbędzie się jutro o godzinie 17:00.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: