Jutro rozpoczną się 70. Mistrzostwa Polski Juniorów. Wystartuje prawie 1000 zawodników

 Mistrzostwa Polski Juniorów suwałki

Do udziału w 70. Mistrzostwach Polski U20, które odbędą się w naszym mieście zgłosiło się około 200 klubów lekkoatletycznych, których reprezentować będzie prawie 1000 zawodników.

Największą gwiazdą mistrzostw Polski będzie Konrad Bukowiecki. 19-letni kulomiot Gwardii Szczytno przed kilkoma dniami zdobył w Bydgoszczy złoto mistrzostw Polski seniorów i pokonał dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Nie zabraknie również młodych sportowców, którzy zajmują wysokie pozycje w tabelach europejskich. Na starcie pojawią się m.in. płotkarz Dawid Żebrowski, szybkobiegacz Dawid Kapała oraz średniodystansowiec Mateusz Borkowski. Mistrzostwa potrwają do niedzieli.

Uroczyste otwarcie odbędzie się jutro o godzinie 17:00.

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: