Jutro rozpoczną się 70. Mistrzostwa Polski Juniorów. Wystartuje prawie 1000 zawodników

 Mistrzostwa Polski Juniorów suwałki

Do udziału w 70. Mistrzostwach Polski U20, które odbędą się w naszym mieście zgłosiło się około 200 klubów lekkoatletycznych, których reprezentować będzie prawie 1000 zawodników.

Największą gwiazdą mistrzostw Polski będzie Konrad Bukowiecki. 19-letni kulomiot Gwardii Szczytno przed kilkoma dniami zdobył w Bydgoszczy złoto mistrzostw Polski seniorów i pokonał dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego. Nie zabraknie również młodych sportowców, którzy zajmują wysokie pozycje w tabelach europejskich. Na starcie pojawią się m.in. płotkarz Dawid Żebrowski, szybkobiegacz Dawid Kapała oraz średniodystansowiec Mateusz Borkowski. Mistrzostwa potrwają do niedzieli.

Uroczyste otwarcie odbędzie się jutro o godzinie 17:00.

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: