Pomóż wygrać batalię o życie. Charytatywny maraton Zumby dla chorego Łukasza

charytatywny maraton zumby suwałki

Już w najbliższą niedzielę w hali suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się charytatywny maraton Zumby, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie Łukasza Staśkiewicza.

W niedzielę w hali OSiR zorganizowany zostanie charytatywny maraton Zumby. Na uczestników będą również czekały występy zespołów Zmiana Wachty i Densi, pokaz fitness na trampolinach, zabawy z animatorem, pokazy taneczne mażoretek, malowanie twarzy oraz fotobudka. Charytatywny maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 20:00. Wejście za dobrowolną opłatą.

Łukasz Staśkiewicz to 20-letni mieszkaniec Suwałk, który od 2015 roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Niestety nie wszystkie terapie są refundowane przez NFZ. Zebrane pieniądze posłużą więc na ich pokrycie. 

 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: