perspektywa (uslugi ksiegowe)

Pomóż wygrać batalię o życie. Charytatywny maraton Zumby dla chorego Łukasza

charytatywny maraton zumby suwałki

Już w najbliższą niedzielę w hali suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się charytatywny maraton Zumby, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie Łukasza Staśkiewicza.

W niedzielę w hali OSiR zorganizowany zostanie charytatywny maraton Zumby. Na uczestników będą również czekały występy zespołów Zmiana Wachty i Densi, pokaz fitness na trampolinach, zabawy z animatorem, pokazy taneczne mażoretek, malowanie twarzy oraz fotobudka. Charytatywny maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 20:00. Wejście za dobrowolną opłatą.

Łukasz Staśkiewicz to 20-letni mieszkaniec Suwałk, który od 2015 roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Niestety nie wszystkie terapie są refundowane przez NFZ. Zebrane pieniądze posłużą więc na ich pokrycie. 

 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: