Pomóż wygrać batalię o życie. Charytatywny maraton Zumby dla chorego Łukasza

charytatywny maraton zumby suwałki

Już w najbliższą niedzielę w hali suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się charytatywny maraton Zumby, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie Łukasza Staśkiewicza.

W niedzielę w hali OSiR zorganizowany zostanie charytatywny maraton Zumby. Na uczestników będą również czekały występy zespołów Zmiana Wachty i Densi, pokaz fitness na trampolinach, zabawy z animatorem, pokazy taneczne mażoretek, malowanie twarzy oraz fotobudka. Charytatywny maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 20:00. Wejście za dobrowolną opłatą.

Łukasz Staśkiewicz to 20-letni mieszkaniec Suwałk, który od 2015 roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Niestety nie wszystkie terapie są refundowane przez NFZ. Zebrane pieniądze posłużą więc na ich pokrycie. 

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: