Pomóż wygrać batalię o życie. Charytatywny maraton Zumby dla chorego Łukasza

charytatywny maraton zumby suwałki

Już w najbliższą niedzielę w hali suwalskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się charytatywny maraton Zumby, podczas którego będą zbierane pieniądze na leczenie Łukasza Staśkiewicza.

W niedzielę w hali OSiR zorganizowany zostanie charytatywny maraton Zumby. Na uczestników będą również czekały występy zespołów Zmiana Wachty i Densi, pokaz fitness na trampolinach, zabawy z animatorem, pokazy taneczne mażoretek, malowanie twarzy oraz fotobudka. Charytatywny maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 20:00. Wejście za dobrowolną opłatą.

Łukasz Staśkiewicz to 20-letni mieszkaniec Suwałk, który od 2015 roku walczy ze złośliwym nowotworem mózgu. Niestety nie wszystkie terapie są refundowane przez NFZ. Zebrane pieniądze posłużą więc na ich pokrycie. 

 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: