W sobotę poznamy siłacza Suwalszczyzny

majster siłacz suwalszczyzny

Już w najbliższą sobotę nad Zalewem Arkadia odbędą się zawody o miano Siłacza Suwalszczyzny. Zawodnicy będą rywalizować w sześciu konkurencjach.

W sobotę (6 sierpnia) od godziny 12:00 nad Zalewem Arkadia odbywać się będą zawody pod nazwą Majster Siłacz Suwalszczyzny. Zawodnicy zmierzą się z ponadprzeciętnymi ciężarami w sześciu widowiskowych konkurencjach, wśród których nie zabraknie: spaceru farmera z ważącymi po sto kilogramów walizkami, przetaczania gigantycznej opony czy też wrzucania na przyczepę blisko stukilogramowych głazów. W przerwie zawodów swoich sił będą mogli spróbować kibice, dla których przygotowano specjalne konkursy

- Sędzią głównym zawodów będzie Grzegorz Skowroński, zwycięzca prestiżowych zawodów Arnold Strongman Classic - informuje Kamil Klimek z OSiR

- Jako firma wyrażamy ogromną radość z nawiązania współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Jest to nasza pierwsza wspólna impreza. Liczymy na owocną współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom – deklaruje Kinga Pietrzak specjalista ds. marketingu w firmie Majster. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: