W sobotę poznamy siłacza Suwalszczyzny

majster siłacz suwalszczyzny

Już w najbliższą sobotę nad Zalewem Arkadia odbędą się zawody o miano Siłacza Suwalszczyzny. Zawodnicy będą rywalizować w sześciu konkurencjach.

W sobotę (6 sierpnia) od godziny 12:00 nad Zalewem Arkadia odbywać się będą zawody pod nazwą Majster Siłacz Suwalszczyzny. Zawodnicy zmierzą się z ponadprzeciętnymi ciężarami w sześciu widowiskowych konkurencjach, wśród których nie zabraknie: spaceru farmera z ważącymi po sto kilogramów walizkami, przetaczania gigantycznej opony czy też wrzucania na przyczepę blisko stukilogramowych głazów. W przerwie zawodów swoich sił będą mogli spróbować kibice, dla których przygotowano specjalne konkursy

- Sędzią głównym zawodów będzie Grzegorz Skowroński, zwycięzca prestiżowych zawodów Arnold Strongman Classic - informuje Kamil Klimek z OSiR

- Jako firma wyrażamy ogromną radość z nawiązania współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Jest to nasza pierwsza wspólna impreza. Liczymy na owocną współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom – deklaruje Kinga Pietrzak specjalista ds. marketingu w firmie Majster. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: