W sobotę poznamy siłacza Suwalszczyzny

majster siłacz suwalszczyzny

Już w najbliższą sobotę nad Zalewem Arkadia odbędą się zawody o miano Siłacza Suwalszczyzny. Zawodnicy będą rywalizować w sześciu konkurencjach.

W sobotę (6 sierpnia) od godziny 12:00 nad Zalewem Arkadia odbywać się będą zawody pod nazwą Majster Siłacz Suwalszczyzny. Zawodnicy zmierzą się z ponadprzeciętnymi ciężarami w sześciu widowiskowych konkurencjach, wśród których nie zabraknie: spaceru farmera z ważącymi po sto kilogramów walizkami, przetaczania gigantycznej opony czy też wrzucania na przyczepę blisko stukilogramowych głazów. W przerwie zawodów swoich sił będą mogli spróbować kibice, dla których przygotowano specjalne konkursy

- Sędzią głównym zawodów będzie Grzegorz Skowroński, zwycięzca prestiżowych zawodów Arnold Strongman Classic - informuje Kamil Klimek z OSiR

- Jako firma wyrażamy ogromną radość z nawiązania współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Jest to nasza pierwsza wspólna impreza. Liczymy na owocną współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom – deklaruje Kinga Pietrzak specjalista ds. marketingu w firmie Majster. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: