perspektywa (uslugi ksiegowe)

Drużyna Pogodnych Suwałk zajęła czwarte miejsce na zawodach w Niemczech

W sobotę reprezentująca nasze miasto drużyna biegaczy POGODNE SUWAŁKI TEAM wzięła udział w 16 edycji MÜRITZ-LAUF. Suwalczanie odnieśli wielki sukces zajmując w klasyfikacji generalnej bardzo wysokie 4 miejsce na 78 drużyn.

W 16 edycji MÜRITZ-LAUF drużyna Pogodnych Suwałk zajęła 4 miejsce. Trasa biegu liczyła ponad 75 km. Została ona podzielona na 8 odcinków (od 7,5 km do 11 km) i prowadziła wokół największego w Niemczech Jeziora MURITZ. Drużna z Suwałk, którą tworzyli uczestnicy RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania, pokonali ją w czasie 5:16:30 h..

Nasze miasto reprezentowali: Aleksandra Nowosadko, Izabela Szermińska, Leszek Wasilewski, Piotr Wasilewski, Tomasz Ruszewski, Paweł Giczewski, Mateusz Szeląg, Patryk Pałkiewicz. Natomiast w asyście rowerowej byli Kamil Klimek oraz Miłosz Stachurski.

Wiadomości

wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.