Już jutro otwarcie toru kartingowego

P1150084

Już jutro (15 września) o godzinie 12:00 odbędzie się otwarcie pierwszego krytego toru kartingowego w regionie. Obiekt o powierzchni 1300m² zlokalizowany jest w zachodniej części podziemnego parkingu w Centrum Handlowym Plaza.

Do dyspozycji miłośników szybkiej jazdy będzie 5 gokartów GT5R o pojemności 200ccm oraz jeden prestiżowy RT8 o pojemności 270ccm. Wszystkie wyposażone w niezawodne silniki Hondy. Maszyny są wyposażone w nowatorski system "HEAD", który w znaczny sposób zwiększa bezpieczeństwo na torze, wytracając moc podczas uderzenia. Gokarty jako nieliczne wyposażone będą w światło stop.

Z toru będą mogły korzystać także dzieci. Jednak muszą mieć minimum 140 cm wzrostu, gdyż w przeciwnym razie nie dosięgną pedałów.

8-minutowy przejazd będzie kosztował 25 zł (poniedziałek - piątek) i 30 zł (sobota, niedziela). Natomiast wynajęcie toru na godzinę przez firmę to koszt 650 zł (poniedziałek – piątek) i 750 zł (sobota, niedziela).

Obiekt będzie czynny cały tydzień. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:30, natomiast w sobotę i niedzielę od 10:00 do 21:30.

Wiadomości


festiwal-smakow-food-truckow-po-raz-pierwszy-w-suwalkach

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w...

W dniach 7 i 8 października na parkingu przy Centrum Handlowym Plaza ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: