Już jutro otwarcie toru kartingowego

P1150084

Już jutro (15 września) o godzinie 12:00 odbędzie się otwarcie pierwszego krytego toru kartingowego w regionie. Obiekt o powierzchni 1300m² zlokalizowany jest w zachodniej części podziemnego parkingu w Centrum Handlowym Plaza.

Do dyspozycji miłośników szybkiej jazdy będzie 5 gokartów GT5R o pojemności 200ccm oraz jeden prestiżowy RT8 o pojemności 270ccm. Wszystkie wyposażone w niezawodne silniki Hondy. Maszyny są wyposażone w nowatorski system "HEAD", który w znaczny sposób zwiększa bezpieczeństwo na torze, wytracając moc podczas uderzenia. Gokarty jako nieliczne wyposażone będą w światło stop.

Z toru będą mogły korzystać także dzieci. Jednak muszą mieć minimum 140 cm wzrostu, gdyż w przeciwnym razie nie dosięgną pedałów.

8-minutowy przejazd będzie kosztował 25 zł (poniedziałek - piątek) i 30 zł (sobota, niedziela). Natomiast wynajęcie toru na godzinę przez firmę to koszt 650 zł (poniedziałek – piątek) i 750 zł (sobota, niedziela).

Obiekt będzie czynny cały tydzień. Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:30, natomiast w sobotę i niedzielę od 10:00 do 21:30.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: