Brzuszki przez 24 godziny. Jerzy Łaniec bije rekord świata (oglądaj na żywo)

jerzy łaniec suwałki

Dziś znany suwalski sportowiec i trener przygotowania fizycznego Wigier Suwałki rozpoczął bicie nietypowego rekordu świata. Jerzy Łaniec zamierza przez 24 godziny wykonywać brzuszki.

Sportowiec rozpoczął próbę bicia rekordu dziś o godzinie 13:00 w siłowni Oskar przy ulicy Sejneńskiej. Wybór daty rozpoczęcia nie był przypadkowy. Dziś Jerzy Łaniec obchodzi swoje 68. urodziny.

10 lutego w Bydgoszczy suwalczanin wykonał 22 tysiące brzuszków w ciągu 14 godzin 30 minut. Dodatkowo do Jerzego Łańca należy rekord świata w ilości wykonanych podciągnięć z użyciem kółka do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustanowił go 30 czerwca 2007 roku na stadionie Wigier wykonując 4407 podciągnięć.

Zmagania suwalskiego sportowca można oglądać na żywo (transmisja poniżej). 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: