Brzuszki przez 24 godziny. Jerzy Łaniec bije rekord świata (oglądaj na żywo)

jerzy łaniec suwałki

Dziś znany suwalski sportowiec i trener przygotowania fizycznego Wigier Suwałki rozpoczął bicie nietypowego rekordu świata. Jerzy Łaniec zamierza przez 24 godziny wykonywać brzuszki.

Sportowiec rozpoczął próbę bicia rekordu dziś o godzinie 13:00 w siłowni Oskar przy ulicy Sejneńskiej. Wybór daty rozpoczęcia nie był przypadkowy. Dziś Jerzy Łaniec obchodzi swoje 68. urodziny.

10 lutego w Bydgoszczy suwalczanin wykonał 22 tysiące brzuszków w ciągu 14 godzin 30 minut. Dodatkowo do Jerzego Łańca należy rekord świata w ilości wykonanych podciągnięć z użyciem kółka do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustanowił go 30 czerwca 2007 roku na stadionie Wigier wykonując 4407 podciągnięć.

Zmagania suwalskiego sportowca można oglądać na żywo (transmisja poniżej). 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: