Brzuszki przez 24 godziny. Jerzy Łaniec bije rekord świata (oglądaj na żywo)

jerzy łaniec suwałki

Dziś znany suwalski sportowiec i trener przygotowania fizycznego Wigier Suwałki rozpoczął bicie nietypowego rekordu świata. Jerzy Łaniec zamierza przez 24 godziny wykonywać brzuszki.

Sportowiec rozpoczął próbę bicia rekordu dziś o godzinie 13:00 w siłowni Oskar przy ulicy Sejneńskiej. Wybór daty rozpoczęcia nie był przypadkowy. Dziś Jerzy Łaniec obchodzi swoje 68. urodziny.

10 lutego w Bydgoszczy suwalczanin wykonał 22 tysiące brzuszków w ciągu 14 godzin 30 minut. Dodatkowo do Jerzego Łańca należy rekord świata w ilości wykonanych podciągnięć z użyciem kółka do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustanowił go 30 czerwca 2007 roku na stadionie Wigier wykonując 4407 podciągnięć.

Zmagania suwalskiego sportowca można oglądać na żywo (transmisja poniżej). 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: