Brzuszki przez 24 godziny. Jerzy Łaniec bije rekord świata (oglądaj na żywo)

jerzy łaniec suwałki

Dziś znany suwalski sportowiec i trener przygotowania fizycznego Wigier Suwałki rozpoczął bicie nietypowego rekordu świata. Jerzy Łaniec zamierza przez 24 godziny wykonywać brzuszki.

Sportowiec rozpoczął próbę bicia rekordu dziś o godzinie 13:00 w siłowni Oskar przy ulicy Sejneńskiej. Wybór daty rozpoczęcia nie był przypadkowy. Dziś Jerzy Łaniec obchodzi swoje 68. urodziny.

10 lutego w Bydgoszczy suwalczanin wykonał 22 tysiące brzuszków w ciągu 14 godzin 30 minut. Dodatkowo do Jerzego Łańca należy rekord świata w ilości wykonanych podciągnięć z użyciem kółka do ćwiczeń mięśni brzucha. Ustanowił go 30 czerwca 2007 roku na stadionie Wigier wykonując 4407 podciągnięć.

Zmagania suwalskiego sportowca można oglądać na żywo (transmisja poniżej). 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Biznes


pwik-szuka-nowego-prezesa

PWiK szuka nowego prezesa

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki ogłosiła rada nadzorcza Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach. Kandydaci mogą zgłaszać swoje oferty do 8 września.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: