„RESO Suwałki 10,5” przynajmniej do 2020 roku

„RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania” odbywać się będzie przynajmniej do 2020 roku. Wczoraj podpisano aneks do Porozumienia zawartego w dniu 18 lutego 2016 r. pomiędzy Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach a RESO Europa Service Sp. z o. o. – sponsorem generalnym zawodów.

Pierwsza edycja „RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania” odbyła się 28 maja 2016 roku i od razu okazała się wielkim sukcesem sportowym. Tegoroczny festiwal biegowy był świetną formą promocji sportu i zdrowego trybu życia. W imprezie wzięło udział kilkaset osób, a wśród zawodników rywalizujących ze sobą nie zabrakło przedstawicieli m. in. Kenii, Etiopii, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Węgier czy Niemiec.

– Dla miasta to bardzo ważne, że mamy takiego partnera, który nie boi się współpracy z nami, a wręcz chce ją rozwijać. Dziękuję za odpowiedzialne podejście do rozwoju tej współpracy. Wierzę, że wspólnie uda nam się zrealizować kolejne projekty, nie tylko sportowe, z których będą mogli skorzystać nasi mieszkańcy oraz goście odwiedzający Suwałki – powiedział w  trakcie konferencji prasowej Czesław Renkiewicz

– Zarząd RESO postanowił zwiększyć swoje zaangażowanie w organizację „RESO Suwałki 10,5”. Doceniamy pracę Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy pierwszej edycji zawodów. Uważamy, że „Miejskie Święto Biegania” ma duży potencjał, aby stać się kultową imprezą w tej części Polski. Ponadto chcemy wspierać różnego rodzaju wydarzenia w Suwałkach, ponieważ jest to miasto, w którym działa nasza firma, stąd pochodzi i tu mieszka większość naszych pracowników – powiedział Bronisław Woźnialis, Prezes Zarządu RESO

Kolejna edycja odbędzie się 17 czerwca 2017 roku.

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: