perspektywa (uslugi ksiegowe)

Kolejny sukces Suwalskiego Klubu Karate

Suwalski Klub Karate odniósł kolejny sukces w Pucharze Polski Karate Kyokushin Seniorów Juniorów i Młodzików w Ciechanowie.

W Pucharze Polski Seniorów wystartowało 97 zawodników z 47 klubów. Puchar Polski Juniorów i Młodzików zgromadził 211 zawodników z 61 klubów. Suwalski klub wystawił zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych – trzech seniorów, troje juniorów i dwie młodziczki.

Klub łącznie zdobył 4 medale, trzy medale seniorów – jeden złoty i dwa srebrne. W kategorii do 65 kg najlepsi okazali się dwaj suwalczanie, w finale spotkali się: starszy Mateusz Muczyński, który zdobył I miejsce i Puchar Polski oraz młodszy w seniorach Daniel Biłbak. W kategorii do 75 kg bardzo dobrze zaprezentował się Sebastian Biłbak.

Młodsi reprezentanci dołożyli do puli nagród jeden medal brązowy. Zdobyła go najmłodsza zawodniczka, startująca w młodzikach, Aleksandra Rybacka – zajęła III miejsce w kumite do 50 kg.

Wiadomości

kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...