2 brązowe medale w sumo

W dniach 11-12.09.2015 r. w Myślenicach koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w sumo. W pierwszych powakacyjnych zawodach, udział wzięli zawodnicy Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpik”.

Z zawodów przywieźli dwa brązowe medale. Medale dla klubu zdobyły: w kat. wag. do 45 kg Natalia Maciejunas  i w kat wag. do 50 kg Karolina Zakrzewska. Hubert Domalewski w kat wag. do 50 kg został sklasyfikowany na IX miejscu.

W punktacji klubowej Młodziczek klub uplasował się na 7-9 miejscu wśród 16 klubów biorących udział w tych zawodach. Młodzicy w punktacji klubowej zostali sklasyfikowani na 23-24 miejscu. Łącznie udział w zawodach wzięło 160 zawodników (w tym 45 zawodniczek).

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Biznes


suwalki-zburza-biurowiec-forte-przy-polnocnej

Zburzą biurowiec przy Północnej

Już niedługo zmieni się otoczenie ulicy Północnej. Wszystko za sprawą planowanego wyburzenia jednego z najbardziej znanych budynków na osiedlu Kamena - biurowca Fabryki Mebli Forte.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: