2 brązowe medale w sumo

W dniach 11-12.09.2015 r. w Myślenicach koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w sumo. W pierwszych powakacyjnych zawodach, udział wzięli zawodnicy Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpik”.

Z zawodów przywieźli dwa brązowe medale. Medale dla klubu zdobyły: w kat. wag. do 45 kg Natalia Maciejunas  i w kat wag. do 50 kg Karolina Zakrzewska. Hubert Domalewski w kat wag. do 50 kg został sklasyfikowany na IX miejscu.

W punktacji klubowej Młodziczek klub uplasował się na 7-9 miejscu wśród 16 klubów biorących udział w tych zawodach. Młodzicy w punktacji klubowej zostali sklasyfikowani na 23-24 miejscu. Łącznie udział w zawodach wzięło 160 zawodników (w tym 45 zawodniczek).

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Biznes


miasto-walczy-ze-smogiem-kilkadziesiat-osob-moze-otrzymac-dotacje

Miasto walczy ze smogiem. Kilkadziesiąt osób może otrzymać...

Suwalski ratusz podejmuje kolejne działania w walce ze smogiem. Miasto wygospodarowało 200 tysięcy złotych na dopłaty na wymianę źródeł ciepła. Do chwili obecnej wpłynęły już 34 wnioski.

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: