2 brązowe medale w sumo

W dniach 11-12.09.2015 r. w Myślenicach koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w sumo. W pierwszych powakacyjnych zawodach, udział wzięli zawodnicy Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpik”.

Z zawodów przywieźli dwa brązowe medale. Medale dla klubu zdobyły: w kat. wag. do 45 kg Natalia Maciejunas  i w kat wag. do 50 kg Karolina Zakrzewska. Hubert Domalewski w kat wag. do 50 kg został sklasyfikowany na IX miejscu.

W punktacji klubowej Młodziczek klub uplasował się na 7-9 miejscu wśród 16 klubów biorących udział w tych zawodach. Młodzicy w punktacji klubowej zostali sklasyfikowani na 23-24 miejscu. Łącznie udział w zawodach wzięło 160 zawodników (w tym 45 zawodniczek).

Wiadomości


wybory-miss-suwalki-szukaja-najpiekniejszej-suwalczanki-w-sobote-casting

Szukają najpiękniejszej suwalczanki. W sobotę...

Dziewczyn, które chciałyby powalczyć o koronę Najpiękniejszej Suwalczanki, poszukują organizatorzy pierwszej gali Wyborów Miss Suwałk. W sobotę (29 lipca) odbędzie się casting, który wyłoni finalistki. Na eliminacje mogą zgłaszać się dziewczyny od 16 do 25...

Biznes


na-strefe-pracownicy-pojada-nowym-autobusem-i-sciezka-rowerowa

Na strefę pracownicy pojadą nowym autobusem i ścieżką...

Zakup nowego przegubowego autobusu komunikacji miejskiej, który będzie kursował do suwalskiej strefy ekonomicznej oraz budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Raczkowskiej. To udogodnienia, które w najbliższym czasie wprowadzi suwalski ratusz dla osób pracujących w zakładach Suwalskiej...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: