2 brązowe medale w sumo

W dniach 11-12.09.2015 r. w Myślenicach koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w sumo. W pierwszych powakacyjnych zawodach, udział wzięli zawodnicy Ludowego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpik”.

Z zawodów przywieźli dwa brązowe medale. Medale dla klubu zdobyły: w kat. wag. do 45 kg Natalia Maciejunas  i w kat wag. do 50 kg Karolina Zakrzewska. Hubert Domalewski w kat wag. do 50 kg został sklasyfikowany na IX miejscu.

W punktacji klubowej Młodziczek klub uplasował się na 7-9 miejscu wśród 16 klubów biorących udział w tych zawodach. Młodzicy w punktacji klubowej zostali sklasyfikowani na 23-24 miejscu. Łącznie udział w zawodach wzięło 160 zawodników (w tym 45 zawodniczek).

Wiadomości


festiwal-smakow-food-truckow-po-raz-pierwszy-w-suwalkach

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w...

W dniach 7 i 8 października na parkingu przy Centrum Handlowym Plaza ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski. Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Biznes


wywlaszczeni-nadal-nie-otrzymali-pieniedzy-kiedy-i-jakie-odszkodowania-otrzymaja

Wywłaszczeni nadal nie otrzymali pieniędzy. Kiedy i jakie...

Mimo iż od rozpoczęcia budowy obwodnicy Suwałk minęło już ponad pół roku byli właściciele działek, na których prowadzona jest inwestycja, nadal nie otrzymali za nie pieniędzy. Kiedy osoby, którym wywłaszczono działki otrzymają odszkodowania...

R E K L A M A

reklamareja


REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

 Suwałki: O tym się mówi: