perspektywa (uslugi ksiegowe)

Suwalscy karatecy zdobyli 3 brązowe medale

W sobotę w Rzeszowie odbyły się Międzynarodowe Zawody Karate Carpathia Cup. Suwalczanie wywalczyli trzy brązowe medale.

W zawodach wystartowało około 500 zawodników. Niejednokrotnie na matach można było podziwiać walki aktualnych medalistów Mistrzostw Europy. Suwałki reprezentowali: Aleksandra Górska, Aleksandra Mozerys, Damian i Daniel Biłbak oraz Krzysztof Alicki. Suwalczanie wywalczyli trzy brązowe medale.

Damian Biłbak wygrał pierwszą walkę z Węgrem, w drugim pojedynku spotkał się z Mistrzem Europy Młodzieżowców ze Szwajcarii. Mistrz Europy pokazał swoją przewagę, Damian przegrywając zajął trzecie miejsce w kategorii seniorów do 65 kg.

Drugi brązowy medal zdobyła Aleksandra Górska w kategorii + 65 kg juniorek. W pierwszym pojedynku wygrała z Węgierką, w drugim uległa po dwóch dogrywkach zawodniczce z Litwy.

Trzeci medal brązowy zdobył Krzysztof Alicki w kategorii juniorów do 60 kg. Po wygranej pierwszej walce przegrał w drugim pojedynku z zawodnikiem ze Słowacji.

Wiadomości

kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...