.11076962 805225572904625 1533686629 n 671x390

Wczoraj Zarząd klubu Wigry Suwałki odwołał Zbigniewa Kaczmarka z funkcji szkoleniowca zespołu. Powodem tej decyzji są ostatnie wyniki oraz dyspozycja drużyny. Jego obowiązki przejmą dotychczasowi asystenci Donatas Vencevicius i Andrzej Olszewski.

Niestety, ostatnie wyniki i dyspozycja zespołu, zmusiły Zarząd do przeprowadzenia szczegółowej analizy sytuacji w drużynie. Nie mogąc pozostać bezczynnym, a jednocześnie zachowując pełną wiarę w to, że potencjał sportowy Wigier Suwałki jest dużo wyższy niż ostatnie rezultaty, Zarząd zdecydował o rozstaniu się z trenerem Kaczmarkiem – czytamy na stronie klubu.

Obowiązki Zbigniewa Kaczmarka przejmą dotychczasowi asystenci Donatas Vencevicius i Andrzej Olszewski, którzy poprowadzą zespół Wigier już w najbliższej kolejce ligowej w meczu z Dolcanem Ząbki.

Zarząd klubu skierował słowa podziękowania pod adresem Zbigniewa Kaczmarka, który w klubie przepracował w sumie blisko cztery i pół roku, a ostatnia jego kadencja trwała 17 miesięcy. W tym okresie drużyna najpierw awansowała do I ligi, a w minionym sezonie zdołała się w niej utrzymać. 


foto: wigrysuwalki.eu